جمعه 20 تیر 1399 |

آرشیو خبر
خبر-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی،شنبه 14 تیر

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی،شنبه 14 تیر 1399/04/14

گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد.

خبر-برگزاری مراسم تکریم و معارفه جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران

برگزاری مراسم تکریم و معارفه جمعی از مدیران بنیاد شهید و امور ایثارگران 1399/04/14

مراسم تکریم و معارفه رییس مرکز حراست و مدیرکل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات بنیاد شهید و امور ایثارگران و مدیرعامل سازمان فرهنگی سیاحتی کوثر با حضور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران برگزار شد.

استان ها-حفظ سلامت ایثارگران اولویت اصلی بنیاد است

حفظ سلامت ایثارگران اولویت اصلی بنیاد است 1399/04/11

مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: در شرایط کنونی مبازه با بیماری کرونا، حفظ سلامت ایثارگران و همکاران از اولویت های بنیاد کرمانشاه است و در این زمینه از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نیستیم.

خبر-خدمتگزاران سلامت تا پایان تیرماه به عنوان شهید سلامت تلقی می‌شوند

خدمتگزاران سلامت تا پایان تیرماه به عنوان شهید سلامت تلقی می‌شوند 1399/04/11

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: به زودی آخرین هماهنگی ها با ستاد کل نیروهای مسلح انجام خواهد شد و تا پایان ماه جاری روند تایید شهدای سلامت انجام می‌شود.

گزارش-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، چهارشنبه 11 تیرماه

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، چهارشنبه 11 تیرماه 1399/04/11

گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد.

خبر-قدردانی تشکل‌های ایثارگری از روحانی و رییس بنیاد شهید

قدردانی تشکل‌های ایثارگری از روحانی و رییس بنیاد شهید 1399/04/11

تعدادی از تشکل‌های ایثارگری از اقدام جهادی رییس جمهوری، ‌هیات دولت و رییس بنیاد شهید برای رفع مشکلات جامعه ایثارگری و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت در کشور قدردانی کردند.

خبر-طرح سه شنبه های تکریم با دیدار رییس بنیاد شهید و خانواده سه شهید دفاع مقدس آغاز شد

طرح سه شنبه های تکریم با دیدار رییس بنیاد شهید و خانواده سه شهید دفاع مقدس آغاز شد 1399/04/11

طرح سه شنبه‌های تکریم عصر روز سه‌شنبه ۱۰ تیر ماه با حضور معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در منزل شهیدان خالقی پور آغاز شد.

تک عکس-دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با دختران فرهیخته شهدا/استفاده از ظرفیت‌های علمی فرزندان شهدا ضروری است

دیدار رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با دختران فرهیخته شهدا/استفاده از ظرفیت‌های علمی فرزندان شهدا ضروری است 1399/04/10

معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: ظرفیت علمی فرزندان شهدا بسیار بالا است و با توجه به تحریم‌های تحمیل شده بر کشور باید از این ظرفیت برای حل مشکلات استفاده شود.

استان ها-فرهنگ شهادت ضامن امنیت ایران است

فرهنگ شهادت ضامن امنیت ایران است 1399/04/10

مدیرکل بنیاد شهید خراسان شمالی بیان کرد: شهدا باعث شدند دست دشمن از این سرزمین کوتاه شود و در واقع فرهنگ ایثار و شهادت امنیت کشور را تأمین می‌کند.

استان ها-پیکر شهید نسیم افغانی، در حرم مطهر رضوی به خاک سپرده شد

پیکر شهید نسیم افغانی، در حرم مطهر رضوی به خاک سپرده شد 1399/04/10

پیکر مطهر شهید نسیم افغانی، از شهدای دفاع مقدس در حجره ۱۷۰ صحن آزادی به خاک سپرده شد.

خبر-تولید تله‌تئاتر و تیزرهای ایثار اجتماعی توسط شبکه چهار سیما و گروه تلویزیونی شاهد

تولید تله‌تئاتر و تیزرهای ایثار اجتماعی توسط شبکه چهار سیما و گروه تلویزیونی شاهد 1399/04/10

مدیرکل امور هنری بنیاد شهید و امور ایثارگران از تولید تیزرهای ایثار اجتماعی و دو تله‌تئاتر تولید مشترک گروه تلویزیونی شاهد و شبکه چهار سیما خبر داد.

استان ها-ترویج و توسعه‌ فرهنگ ایثار و شهادت همت همگانی را می‌طلبد

ترویج و توسعه‌ فرهنگ ایثار و شهادت همت همگانی را می‌طلبد 1399/04/10

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کهگیلویه و بویر احمد بیان کرد: ترویج و توسعه‌ فرهنگ ایثار و شهادت همت همگانی را می‌طلبد تا بتوانیم در تحقق این هدف موفق باشیم.

استان ها-اولویت بنیاد شهید، سلامت جامعه ایثارگری است

اولویت بنیاد شهید، سلامت جامعه ایثارگری است 1399/04/10

مدیرکل بنیاد شهید شهرستانهای استان تهران گفت: تمام ظرفیت‌های تکریم و پاسخگویی به خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران را در ادارات شهرستانهای تابعه افزایش داده‌ایم تا سلامت ایثارگران را تأمین کنیم، اولویت امروز سلامت جامعه شریف ایثارگری است.

گفتگو-سردار جوانی که عباس گونه به شهادت رسید

سردار جوانی که عباس گونه به شهادت رسید 1399/04/10

عملیات کربلای یک عملیات تهاجمی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، علیه نیروهای ارتش عراق بود که در تیر ماه سال 65، به مدت 10 روز به‌صورت گسترده در منطقه مهران انجام شد. این عملیات با رمز یا ابا الفضل العباس ادرکنی آغاز شد و با پیروزی رزمندگان اسلام و باز پس گیری شهر مهران و سلسله ارتفاعات قلاویزان و دستیابی به مرز و تامین کل منطقه به پایان رسید. در این عملیات که خون های پاکی تقدیم اسلام شد، ۷۰۰ تن از نیروهای خودی شهید و ۴۵۰۰ تن نیز مجروح شدند. سردار شهید سید احمد کریمیان از شهدای این عملیات است که در 10 تیر 65، در شهر مهران بر اثر اصابت راکت هواپیما، به خیل رستگاران پیوست.

خبر-توصیه‌های لازم به ایثارگران برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس

توصیه‌های لازم به ایثارگران برای پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس 1399/04/10

معاونت بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران در راستای پیشگیری و کاهش خطر ابتلا به بیماری کرونا ویروس توصیه‌هایی را در قالب اطلاعیه خطاب به ایثارگران ارائه کرد.

خبر-تشکیل نخستین نشست ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت ورزش و جوانان

تشکیل نخستین نشست ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت ورزش و جوانان 1399/04/10

نخستین نشست ستاد مرکزی شاهد و ایثارگر وزارت ورزش و جوانان روز دوشنبه ۹ تیرماه با حضورت معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران در سالن جلسات وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.

گزارش-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، سه شنبه 10 تیرماه

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، سه شنبه 10 تیرماه 1399/04/10

گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد.

تک عکس-امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین و ساخت مسکن ایثارگران در استان البرز

امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین و ساخت مسکن ایثارگران در استان البرز 1399/04/09

مراسم امضای تفاهم‌نامه تأمین زمین و ساخت ۳۰۰۰ واحد مسکن ایثارگران در استان البرز با حضور معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و استاندار البرز برگزار شد.

استان ها-ایمان قوی، مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرد

ایمان قوی، مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرد 1399/04/09

مدیرکل بنیاد شهید هرمزگان با بیان اینکه ایمان قوی، مقاومت و شجاعت ایثارگران دشمن را مأیوس کرد، گفت: خداوند متعال همه ما را در دنیا آزمایش می‌کند و خانواده‌های معظم شهدا، جانبازان و آزادگان با صبر و ایستادگی خود در این آزمون پیروز شدند.

استان ها-خانواده‌های معظم شهدا ارزش واقعی نظام اسلامی هستند

خانواده‌های معظم شهدا ارزش واقعی نظام اسلامی هستند 1399/04/09

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان شمالی با بیان اینکه خانواده‌های معظم شهدا ارزش واقعی نظام اسلامی هستند، گفت: اگر به فرهنگ، معنا و ارزش واقعی شهدا و ایثارشان پی ببریم و به نسل جوان منتقل کنیم تمامی مشکلات حل خواهد شد.