جمعه 30 فروردین 1398 |

آرشیو خبر
خبر-جانبازان، علمداران ایثار و مقاومت در جامعه هستند

جانبازان، علمداران ایثار و مقاومت در جامعه هستند 1398/01/25

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز با بیان اینکه جانبازان در راه ترویج فرهنگ ناب اسلامی و احیای ارزش‌ها و استوار و محکم ایستاده‌اند، گفت: جانبازان علمداران ایثار و مقاومت در جامعه هستند.

خبر-فرزندان شاهد و ایثارگر ذخیره‌های آینده انقلاب اسلامی هستند

فرزندان شاهد و ایثارگر ذخیره‌های آینده انقلاب اسلامی هستند 1398/01/25

نماینده ولی‌فقیه در استان و امام جمعه یزد فرزندان شاهد و ایثارگر را ذخیره‌های آینده انقلاب اسلامی خواند و گفت: دشمنان اسلام همواره در تلاش هستند تا بین ایثارگران و سایر اقشار جامعه تفرقه و اختلاف ایجاد کنند و ما باید در برابر توطئه‌های آنان هوشیار باشیم.

خبر-از تبار غیورمردان

از تبار غیورمردان 1398/01/25

کتاب «از تبار غیورمردان»، نقش ایل الیکایی از ایلات و عشایر غیور ایران در هشت سال دفاع مقدس را در 252 صفحه به تصویر می‌کشد. کتاب «از تبار غیورمردان» نوشته مشترک خالق شاه‌حسینی و مریم صبوری، نقش ایل بزرگ الیکایی که در مناطق گرمسار، آرادان، ورامین، فیروزکوه، دماوند، چالوس و نوشهر زندگی می‌کنند را در دوران هشت سال دفاع مقدس، روایت می‌کند. این کتاب در هفته‌های اخیر از سوی انتشارات حبله‌‌رود راهی بازار نشر شده است.

تک عکس-ایثار اجتماعی در مناطق سیل زده همتراز مجاهدت در سوریه است

ایثار اجتماعی در مناطق سیل زده همتراز مجاهدت در سوریه است 1398/01/25

حیات: مدیر کل دبیرخانه شورای عالی ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت بنیاد شهید و امور ایثارگران کمک و ایثار اجتماعی در مناطق سیل زده را همتراز با مجاهدت مدافعان حرم خواند.

خبر-جانبازان مردانگی و غیرت را در صحنه‌های نبرد معنا کردند

جانبازان مردانگی و غیرت را در صحنه‌های نبرد معنا کردند 1398/01/25

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد استان البرز با اشاره به اینکه جانبازان مردانگی و غیرت را در صحنه‌های نبرد معنا کردند و سفیران به‌ حق دفاع مقدس هستند، گفت: این بزرگ‌مردان چشم‌ و چراغ نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران هستند.