پنجشنبه 31 مرداد 1398 |

آرشیو خبر
خبر-جشن ایثار برگزار می شود

جشن ایثار برگزار می شود 1398/05/24

حیات: مشاور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در امور ایثارگران از برگزاری جشن ایثار همزمان با دهه امامت و ولایت در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی خبر داد.

تک عکس-تجدید میثاق خانواده شهدای آزاده با آرمان‌های امام راحل(ره)

تجدید میثاق خانواده شهدای آزاده با آرمان‌های امام راحل(ره) 1398/05/24

حیات: مدیران و کارکنان بنیاد شهید تهران بزرگ به همراه جمعی از خانواده های معزم شهدای آزاده و آزادگان در آستانه ۲۶ مرداد ماه سالروز ورود این عزیزان به میهن اسلامی با آرمان‌های والای امام راحل تجدید میثاق کردند.

تک عکس-مراسم گلباران مزار شهدای آزاده در بهشت زهرا(س)

مراسم گلباران مزار شهدای آزاده در بهشت زهرا(س) 1398/05/24

حیات: گلزار مطهر شهدای آزاده امروز پنجشنبه، 24مردادماه 98،در آستانه بازگشت آزادگان به میهن اسلامی با حضور خانواده معظم شهدا، ایثارگران، بسیجیان و جمعی از مسئولان کشوری، لشکری و اقشار مختلف مردم در بهشت زهرا(س) عطرافشانی و گلباران شد.

خبر-روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، پنجشنبه 24 مرداد ماه

روزشمار شهدای انقلاب اسلامی، پنجشنبه 24 مرداد ماه 1398/05/24

حیات: گذر زمان شاید غبار فراموشی را بر بسیاری از رویدادهای تاریخی بنشاند اما بیان روایت هایی از ایثار و از خود گذشتگی رزمندگان مدافع وطن در هر کلام و نوشته ای به استمرار رفتار آنان می انجامد و بدین ترتیب فرهنگ مقاومت را به آرمانی ماندگار بدل خواهدکرد.

خبر-‌کنگره ملی و همایش‌های سراسری الماس‌های درخشان برگزار می‌شود

‌کنگره ملی و همایش‌های سراسری الماس‌های درخشان برگزار می‌شود 1398/05/23

حیات:مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: به مناسبت ۲۶ مرداد سالروز بازگشت غرورآفرین آزادگان سرافراز به میهن اسلامی و همزمان با اعیاد قربان و غدیر، کنگره ملی و همایش‌های سراسری الماس‌های درخشان در تهران و همه استان‌ها و شهرستان‌ها برگزار می‌شود.