پنجشنبه 30 آبان 1398 |

آرشیو خبر
خبر-بسیج بزرگترین نهاد مردمی است

بسیج بزرگترین نهاد مردمی است 1398/08/29

فرمانده سپاه انصار الرضا (ع) در دیدار با جمعی از فرماندهان و بسیجیان استان خراسان جنوبی در آستانه چهل سالگی نیروی بسیج ازاین نهاد به عنوان بزرگترین تشکل مردمی یاد کرد.

استان ها-مهمترین رسالت بنیاد، خدمت رسانی به خانواده‌های ایثارگران است

مهمترین رسالت بنیاد، خدمت رسانی به خانواده‌های ایثارگران است 1398/08/29

مدیرکل بنیاد خراسان ضمن تاکید بر تکریم خانواده شهدا و ایثارگران گفت: مهمترین رسالت بنیاد، خدمت رسانی به خانواده شهدا، جانبازان و آزادگان است که باید در نهایت تکریم صورت گیرد.

استان ها-فرهنگ ایثار و شهادت یک ثروت ملی است

فرهنگ ایثار و شهادت یک ثروت ملی است 1398/08/29

مدیرکل بنیاد مرکزی گفت: هر دولتی که در این نظام برقرار است ارزش و وجاهت خود را از فرهنگ ناب ایثار و شهادت دارد و ایثار و شهادت تنها یک فرهنگ نیست، بلکه در معنای وسیع‌تر یک سرمایه‌ اجتماعی عظیم، حیثیت ملی و یک ثروت است.

استان ها-مادر شهیدان نامجو فر آسمانی شد

مادر شهیدان نامجو فر آسمانی شد 1398/08/29

حاجیه‌ خانم ربابه صباغ زاده فیروزآبادی، مادر شهیدان والامقام نعمت علی و علی نامجو فر از استان یزد به فرزندان شهیدش پیوست.

استان ها-یادواره 24 شهید شهرستان محلات استان مرکزی برگزار شد

یادواره 24 شهید شهرستان محلات استان مرکزی برگزار شد 1398/08/29

یادواره 24 شهید گرانقدر محلات پایین و بزرگداشت یاد و خاطره سه شهید مدافع حرم از تیپ فاطمیون شهرستان محلات برگزار شد.

استان ها-پدر شهیدان «فتاح زاده» آسمانی شد

پدر شهیدان فتاح زاده آسمانی شد 1398/08/29

پدر شهیدان محمدعلی و محمدجواد فتاح زاده دعوت حق را لبیک گفت و به فرزندان شهیدش پیوست.

استان ها-خدمت به خانواده‌ ایثارگران یک افتخار بزرگ برای مسئولان نظام است

خدمت به خانواده‌ ایثارگران یک افتخار بزرگ برای مسئولان نظام است 1398/08/29

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد خراسان رضوی گفت: حرکت در مسیر شهدا و ایثارگران ما را به اوج کمال انسانی می رساند و خدمت به خانواده‌های این عزیزان یک افتخار بزرگ برای مسئولان نظام است.

خبر-تعیین متولی مناسب‌سازی هنگام صدور پروانه ساختمان

تعیین متولی مناسب‌سازی هنگام صدور پروانه ساختمان 1398/08/28

مدیرکل مسکن و امور گلزارهای بنیاد شهید و امور ایثارگران اعلام کرد: تعیین متولی مناسب‌سازی به هنگام صدور پروانه ساختمان در دستور کار کمیته نظارت و حقوقی ستاد هماهنگی و پیگیری مناسب‌سازی کشور قرار گرفت.

استان ها-مدافعان حرم پیام آوران آرامش برای کشور بودند

مدافعان حرم پیام آوران آرامش برای کشور بودند 1398/08/28

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان کرمان با بیان اینکه شهدای مدافع حرم جانشان را در مقابل تروریست‌ها، فدا کردند تا در امنیت باشیم، اظهار کرد: این مردان بی‌ادعا و رهروان واقعی طریق حق و حقیقت، پیام‌آوران آرامش برای کشور بودند

استان ها-رسالت بنیاد خشنودی ایثارگران است

رسالت بنیاد خشنودی ایثارگران است 1398/08/28

مدیرکل بنیاد کرمانشاه وظیفه بنیاد را در قبال جامعه ایثارگری یادآور شد و گفت: ما با انجام برنامه‌های تحولی در پی آن هستیم خشنودی و رضایت ایثارگران عزیز را کسب و رسالت خود به بهترین وجه در این زمینه به انجام رسانیم.

استان ها-تکریم حداکثری ایثارگران، امری ضروری است

تکریم حداکثری ایثارگران، امری ضروری است 1398/08/28

مدیرکل بنیاد خراسان رضوی ضمن تاکید بر تکریم جامعه ایثارگری گفت: تکریم حداکثری یعنی بتوانید مشکلات ایثارگران در سایر ادارات را پیگیری و نسبت به رفع مشکلات این اسوه‌های صبر و مقاومت تلاش کنید.

استان ها-تاریخ شفاهی ایثارگران باید به آیندگان منتقل شود

تاریخ شفاهی ایثارگران باید به آیندگان منتقل شود 1398/08/28

مدیرکل بنیاد کرمانشاه بیان کرد: تاریخ شفاهی ایثارگران از جمله اقدامات فرهنگی بسیار مهمی است که باید به آیندگان منتقل شود.

گزارش-قائم مقام لشکر 27 محمد رسول الله، پدری برای کودکان بی سرپرست

قائم مقام لشکر 27 محمد رسول الله، پدری برای کودکان بی سرپرست 1398/08/28

عباس بعد از دیپلم به سربازی رفت و پس از گذرانیدن دوره ی سربازی، در کنکور شرکت کرد و در دانشگاه در رشته تربیت کودک پذیرفته شد. همزمان با تحصیل به پرورشگاه می رفت و همچون پدری به کودکان بی سرپرست خدمت می کرد.

گزارش-جشنواره سرخ نگاران آغاز به کار کرد

جشنواره سرخ نگاران آغاز به کار کرد 1398/08/28

معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران، با همکاری پانزده نهاد فرهنگی ، هنری و اجتماعی کشور، جشنواره کتاب ایثار و شهادت را در سه بخش تاریخ شفاهی ، مستند نگاری و ادبیات داستانی برگزار کرد. این جشنواره که با هدف ارزیابی علمی و پژوهشی محتوای کتاب های ژانر ایثار و شهادت، حمایت از آثار فاخر نویسندگان و ناشران حوزه ایثار و شهادت ، انگیزه دهی به نویسندگان نو قلم برای تولید محتوا در این حوزه و تدوین سند راهبردی تحقق منویات مقام معظم رهبری در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی برگزار می گردد، گامی مهم در جهت ترویج و نهادینه سازی ارزش های دفاع مقدس و فرهنگ ایثار و شهادت در جامعه و بخصوص جامعه ادبی کشور خواهد بود.

خبر-سرگذشت پژوهی خانواده های شهدا مورد توجه قرار گیرد

سرگذشت پژوهی خانواده های شهدا مورد توجه قرار گیرد 1398/08/28

حیات: مدیرکل اسناد و انتشارات بنیاد شهید و امور ایثارگران با تاکید بر لزوم ثبت خاطرات مکتوب والدین شهدا در قالب طرح «سرگذشت پژوهی» در استان ها، تصریح کرد: در حال حاضر تنها ۶۰ هزار نفر از والدین شهدا در قید حیات هستند و گذر زمان موجب از دست دادن این گنجینه‌های ایثار و مقاومت می‌شود.

استان ها-حسینیه‌های شهدا جبهه فرهنگی محسوب می‌شوند

حسینیه‌های شهدا جبهه فرهنگی محسوب می‌شوند 1398/08/28

حیات: مدیرکل بنیاد کهگیلویه و بویر احمد بیان کرد: حسینیه های شهدا جبهه فرهنگی محسوب می شوند که با اجرای برنامه های مختلفی فرهنگی، چراغ ایثار و شهادت را روشن نگه می دارند.

استان ها-پاسخگویی به جامعه ایثارگری در رأس امور بنیاد قرار دارد

پاسخگویی به جامعه ایثارگری در رأس امور بنیاد قرار دارد 1398/08/28

حیات: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی نقش جامعه ایثارگری را در پیشبرد اهداف نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران ممتاز خواند و اظهار داشت: پاسخگویی هدفمند به خانواده‌های معزز شاهد و ایثارگر در رأس امور کارکنان این نهاد مقدس قرار دارد.

استان ها-شهدا بزرگ ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند

شهدا بزرگ ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند 1398/08/28

حیات: مدیرکل بنیاد ایلام گفت: شهدا بزرگ ترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند و خدمت به خانواده های معظم آنان، اقدامی فرهنگی و ارزشمند است و در واقع اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود.

خبر-ضرورت حضور فعالانه تشکل‌های ایثارگری در حوزه‌های فرهنگی

ضرورت حضور فعالانه تشکل‌های ایثارگری در حوزه‌های فرهنگی 1398/08/28

حیات:معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن اشاره به اهمیت استفاده از پیشنهادات و ظرفیت‌های تشکل‌های ایثارگری در فعالیت‌های فرهنگی بر ضرورت حضور فعالانه این تشکل‌ها در حوزه‌های فرهنگی تاکید کرد.

خبر-مشاورین وزرا در امور ایثارگران برای اجرای قوانین و کاهش شکایات ایثارگران تلاش کنند

مشاورین وزرا در امور ایثارگران برای اجرای قوانین و کاهش شکایات ایثارگران تلاش کنند 1398/08/28

حیات: معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران تأکید کرد: روند اجرای قوانین و احکام کمیسیون ماده ۱۶ در دستگاه‌ها توسط مشاورین وزرا در امور ایثارگران باید به‌گونه‌ای مدیریت شود که شکایات را کاهش و موجب رضایت هر چه بیشتر جامعه ایثارگری شود.