سه شنبه 28 خرداد 1398 |

آرشیو خبر
خبر- 167 هزار ایثارگر خراسان رضوی تحت پوشش بیمه دی هستند

167 هزار ایثارگر خراسان رضوی تحت پوشش بیمه مکمل دی هستند 1398/03/27

حیات: معاون بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران خراسان رضوی گفت: 167 هزار نفر از جامعه ایثارگری این استان تحت پوشش بیمه تکمیلی دی هستند و ارائه خدمات درمانی به آنان باید همراه با تکریم و در شان این عزیزان باشد،

خبر-مراسم رونمایی از نرم افزارهای چندرسانه ای در اداره کل ایثارگران وزارت جهاد و کشاورزی

نرم افزارهای چندرسانه ای اداره کل ایثارگران وزارت جهاد و کشاورزی رونمایی شد 1398/03/27

حیات: دکتر حجت ترشیزی مدیرکل امور ایثارگران وزارت جهاد کشاورزی در مراسم رونمایی از کتابهای حال خونین دلان و جاده های امن هور و همچنین اطلس مهندسی جنگ و نرم افزار چند رسانه ای جهادگر شهید حاج اسداله هاشمی ضمن تبریک سالروز ۲۷ خردادماه و چهلمین سالروز صدور فرمان حضرت امام خمینی(ره) مبنی بر تشکیل جهاد سازندگی گفت: در قرآن ۴۰ بار واژه جهاد تکرار شده است و تا پیش از پیام امام امت (ره)، برخی جهاد را مترادف با خون ریزی و جنگ می دانستند اما امام راحل به عنوان یکی از بزرگترین مفسرین عملی قرن حاضر، جهاد را با سازندگی پیوند داد تا با بسیج همه جانبه برای جهادی از نوع سازندگی، محرومیتها رفع شود.

خبر-مراسم غبارروبی وگلباران مزار شهدای سنگرسازان بی سنگر

مراسم غبارروبی وگلباران مزار شهدای سنگرسازان بی سنگر 1398/03/27

حیات: این مراسم با غبار روبی ، گلباران و ادای احترام به شهدای سنگر ساز بی سنگر در جوار قطعه ۲۶ شهدا (سردارجهادگر شهید ناجیان) و متعاقب آن ادای احترام و سخنرانی درصحن و جوارضریح حضرت امام (ره) با حضور مهندس حجتی وزیر جهادکشاورزی ،جمع کثیری از خانواده های معظم شهدا،مهندس طلایی معاون توسعه و منابع ، دکتر گلی مشاور وزیر در امورایثارگران ، فرماندهان، ایثارگران سنگر ساز بی سنگر،نماینده ولی فقیه در وزرات جهادکشاورزی،اصحاب رسانه ، مدیرعامل کانون سنگرساز بی سنگر، مدیر کل و مسئولین امور ایثارگران به تاریخ ۲۷ خردادماه ۱۳۹۸ برگزار شد.

خبر-مظلومیت فرزندان شهیدم را در فیلم «شبی که ماه کامل شد» ببینید

مظلومیت فرزندان شهیدم را در فیلم "شبی که ماه کامل شد" ببینید 1398/03/27

حیات: اعظم محسنی‌دوست مادر شهیدان فائزه و شهاب منصوری گفت: خانم آبیار برای فرزندان من فیلم ساختند، آنها را از گمنامی خارج کردند. من همیشه دعاگوی خانم آبیار هستم، وقتی این فیلم را دیدم یک لحظه احساس کردم که گویا فرزندانم دوباره زنده شده‌اند.

خبر-کوچکترین اسیر جنگ تحمیلی چه کسی بود؟

کوچکترین اسیر جنگ تحمیلی چه کسی بود؟ 1398/03/27

حیات: باید دست‌هایم را بالا می‌بردم. از پشت نیسان بیرون آمدم. برایم خنده‌دار بود چون همه بزرگ بودند و فقط من بین آن‌ها کوچک بودم و دست‌هایم را بالا گرفته بودم.