جمعه 30 فروردین 1398 |

آرشیو خبر
خبر-دنیای ناشناخته جانبازان سرزمین ما

دنیای ناشناخته جانبازان سرزمین ما 1398/01/28

روز جانباز فرصتی برای یادآوری فصل بزرگی از تاریخ ایران ماست. دورانی که در آن مردانی پا به میدان مبارزه و جنگ نهادند که در راه برقراری صلح و آزادی این مرز و بوم بالاترین همه رنج ها و سختی ها را به جان خریدند. روز جانباز تلنگری برای درک این واقعیت است که آرامش و عزت امروز و فردای ایران اسلامی مدیون این مردان بی ادعا است. همینطور بهانه ای برای به خاطر سپردن 30 سال شکیبایی همسران و خانواده بزرگ ایثارگران این سرزمین. اریخ هر ملت بزرگ و قدرتمند را مجاهدان و مدافعان آن رقم زده اند. کسانی که هر کشور و ملت در برابر طوفان تهدیدها و دشمنی ها بر شانه قدرتمند آنها تکیه کرده اند. پشت نام هر ملتی که در تاریخ نام و نشانی از بزرگی دارد، سیمای رادمردانی را می‌توان دید که با جانفشانی، خوف و خطر اسارت را از زندگی نسل‌های آینده دور کرده‌اند. در چنین روز بزرگی میزبان یکی از یادگاران عملیات های بزرگ والفجر شدیم. علی اکبر مهدوی میاندشتی جانباز 70 درصد که امروز در عین حال به عنوان یک چهره موفق و خلاق در جایگاه مدیر کارخانه سنگبری اصفهان شناخته شده است او حرفهای بسیار از روزها و شبهای جبهه و جنگ دارد.

خبر-دشواری های امداد رسانی به سیل زدگان خطه خوزستان

دشواری های امداد رسانی به سیل زدگان خطه خوزستان 1398/01/28

ماجرای سیل به مسئله اول کشور تبدیل شده است سال 97 با این سانحه به پایان رسید و سال جدید نیز با تلفات و تخریبهای زنجیرهای آن آغاز شده است. بدون شک گستردگی و دامنه سیل در هیچ نقطه از ایران به اندازه خوزستان نیست. بیشتر شهرها و شهرستانها زیرآب رفته است و شمار از کثیری از آبادیها و روستاها به همراه مزارع و دام ها یشان از بین رفته اند و خود اهواز به عنوان مرکزیت جنوب ایران در محاصره آب قرار دارد.

تک عکس-گزارش ویدئویی از تهیه و توزیع غذای گرم برای سیل زدگان توسط گروه جهادی شهید مختار

گزارش ویدئویی از تهیه و توزیع غذای گرم برای سیل زدگان توسط گروه جهادی شهید مختار 1398/01/28

گروه جهادی شهید حسین مختار که توسط برادر شهید ایجاد شده است متشکل از فرزندان شاهد و ایثارگری است که ایثار را در قالب کمک به مردم در شرایط بحرانی و نیز مردم بی بضاعت معنایی دیگر بخشیده اند.

خبر-اردوی راهیان نور ویژه خبرنگاران لرستان برگزار می‌شود

اردوی راهیان نور ویژه خبرنگاران لرستان برگزار می‌شود 1398/01/28

مسئول سازمان بسیج رسانه از برگزاری مرحله اول اردوی راهیان‌نور ویژه خبرنگاران لرستان طی روزهای ۱۲ و ۱۳ اردیبهشت خبر داد.

خبر-شهادت یک جانباز ۷۰ درصد کرمانشاهی

شهادت یک جانباز ۷۰ درصد کرمانشاهی 1398/01/28

سید یارعلی موسوی" از جانبازان ۷۰ درصد کرمانشاهی به مقام شامخ شهادت نائل آمد.