جمعه 28 تیر 1398 |

آرشیو خبر
خبر-بازخوانی تصمیم تاریخی امام (ره) بعد از 3 دهه

بازخوانی تصمیم تاریخی امام خمینی(ره) بعد از 3 دهه 1398/04/27

حیات:بعد از قریب سه دهه هنوز تحلیلگران تاریخ جنگ به ارزیابی و مطالعه در باب آثار و نتایج یکی از تصمیم های مهم امام خمینی (ره) در پایان فتنه 8 ساله می پردازند. قطعنامه 598 به عنوان نقطه پایان جنگ 8 ساله ایران و عراق شناخته شده است. پذیرش این قطعنامه از سوی دیگر، مهم ترین تصمیم بنیانگذار انقلاب در آخرین ماههای حیات شان به حساب می آید. این قطعنامه یک سال بعد از تصویب در شورای امنیت سازمان ملل در 27 تیرماه 1367 از سوی جمهوری اسلامی پذیرفته شد و توانست آتش سرکش جنگ میان دو کشور اسلامی را فرونشاند و صلحی نسبی را در منطقه برقرار کرد.

خبر-دیدار مدیر کل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت با مدیرکل دفتر دانش پژوهان

دیدار مدیر کل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت با مدیرکل دفتر دانش پژوهان 1398/04/26

حیات: مدیرکل دفتر دانش‌پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر در جلسه امروز، (چهارشنبه بیست و ششم تیرماه) در دیدار با مدیر کل ستاد شاهد و ایثارگر وزارت بهداشت، درمان وآموزش پزشکی و جمعی از نخبگان شاهد و ایثارگردر حوزه پزشکی در محل سالن جلسات مرکز دانش پژوهان اظهار کرد: در حوزه دانش‌پژوهان بر اساس رسالتی که وجود دارد، ایثارگران دارای شرایط نخبگی به عضویت این مرکز در می‌آیند.

تک عکس-در سه سال گذشته حرکت شتابانی در ارائه خدمات الکترونیک داشته ایم

در سه سال گذشته حرکت شتابانی در ارائه خدمات الکترونیک داشته ایم 1398/04/26

حیات:نمایشگاه الکامپ تهران، جزومعتبرترین و مهمترین رویداد فناوری اطلاعات آی تی، در ایران است که هر ساله با حضور پرشور شرکت های داخلی و خارجی فعال در این حوزه برگزار می شود. پایگاه اطلاع رسانی حیات، بمناسبت افتتاح بیست و پنجمین دوره این نمایشگاه گفت وگویی با مدیرکل آماروفناوری اطلاعات بنیاد شهید وامور ایثارگران در خصوص برنامه های این اداره کل در الکامپ امسال کرده است که می خوانید:

[[Image]]

برگزاری نخستین نشست گفتمان سازی پیام انقلاب در حوزه بین الملل 1398/04/26

حیات:نخستین نشست هم اندیشی نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر با موضوع اجرایی شدن بیانیه رهبری در خصوص گام دوم انقلاب با حضور مدیرکل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر، جمعی از نخبگان و دبیران تشکل های شاهد و ایثارگر و مسئولان اداره کل دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر روز 25 تیرماه 98 در این مرکز برگزار شد.

خبر-توانمندسازی نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر از مهم ترین برنامه های مرکز است

توانمندسازی نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر از مهم ترین برنامه های مرکز است 1398/04/26

حیات:مدیر کل دفتر دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر به اتفاق جمعی از مسئولان این اداره کل با زهرا احمدی پور رییس مرکز آموزش مدیریت دولتی در روز سه شنبه25 تیرماه 98 در محل مرکز آموزش مدیریت دیدار کرد.