شنبه 2 آذر 1398 |

آرشیو پاسخ به سوالات
پاسخ به سوالات-عدم امکان پیگیری بیمه عمر کسرشده از والدین شهید متوفی

عدم امکان پیگیری بیمه عمر کسرشده از والدین شهید متوفی 1398/08/25

حیات:در زمان حیات مادرم بیمه عمر از حقوقش کسر میشد بعد از فوت ایشان، برای گرفتن گواهی فوت و دفن در قسمت خانواده شهدا به بنیاد مراجعه و فوت وی را اعلام کردیم، بعد از ان به بنیاد مراجعه نکردیم بعد از چند سال متوجه شدیم که از حقوق وی حق بیمه عمر کم شده است. بعد از مراجعه به بنیاد برای پیگیری، گفتند چون دیر امدید دیگر قابل پرداخت نیست ایا درست است یا قابل پیگیری می باشد؟

پاسخ به سوالات-الزام اجرای حکم دیوان عدالت اداری توسط دستگاه

الزام اجرای حکم دیوان عدالت اداری توسط دستگاه 1398/08/25

حیات:جانبازان حالت اشتغال بازنشسته سپاه هستم از سال 65 طلب معوقه جانبازی دارم مراجعه کردم به یگان مربوطه اظهار داشتند اعتبار نداریم به دیوان عدالت اداری شکایت کردم و دیوان به نفع من رای داد مدت 5 سال از رای دیوان گذشته است و من هنوز طلب جانبازی را نگرفته ام لطفا راهنمایی کتید به کجا مراجعه کنم؟

پاسخ به سوالات-عدم معافیت از پرداخت شهریه بعد از یکبار استفاده از آن

عدم معافیت از پرداخت شهریه بعد از یکبار استفاده از آن 1398/08/22

حیات:من لیسانس خود را در دانشگاه دولتی گرفتم ولی فوق لیسانس را با سهمیه در آزاد به پایان رساندم و شهریه را هم بنیاد پرداخت حال اگر بخواهم دانشگاه آزاد دندانپزشکی شرکت کنم آیا بنیاد شهریه من را میدهد یا نه؟ (البته می دانم اگر در رشته خودم دکترا قبول شوم شهریه را بنیاد می پردازد ولی می خواهم دوباره دندانپزشکی بخوانم)

پاسخ به سوالات-استفاده از درصد جانبازی وجبهه برای معافیت وکسری سه فرزند

استفاده از درصد جانبازی وجبهه برای معافیت وکسری سه فرزند 1398/08/21

حیات:پدر من جانباز ٣٥درصد با ٢٤ ماه جبهه است برادر بزرگترم از 25 درصد سهمیه استفاده کرد و معاف شد برادر دیگرم از ١٠ درصد باقیمانده برای کسری می خواهد استفاده کند ایا من می تونم از ٢٤ ماه جبهه پدرم برای کسری استفاده کنم؟

پاسخ به سوالات-جهت اطلاع ایثارگران از مشاهده مانده وام وپس انداز صندوق شاهد با نرم افزار

مشاهده مانده وام وپس انداز صندوق شاهد با نرم افزار 1398/08/21

حیات:مدیرکل امار و فناوری بنیاد: مانده وام، مبلغ اصل وام، شرح آخرین قسط، تاریخ ثبت سند آخرین قسط، موجودی حساب حق عضویت، تاریخ و مبلغ آخرین حق عضویت اخذ شده را از بخش صندوق شاهد نرم افزار موبایلی "همراه ایثار" مشاهده کنید