شنبه 31 فروردین 1398 |

آرشیو نخبگان
تک عکس-برای پیشرفت چیزی از دیگر کشورها کم نداریم

برای پیشرفت چیزی از دیگر کشورها کم نداریم 1397/12/27

حیات: برگزیده سطح دو حوزه علمیه با اعلام این که برای پیشرفت چیزی از دیگر کشورها کم نداریم، برگزاری جشنواره ملی ایثار را عامل مهمی در جهت پیشرفت های علمی و توسعه ای کشور دانست.

تک عکس-ایثار و ازخودگذشتگی نیاز امروز برای حفظ منابع طبیعی

ایثار و ازخودگذشتگی نیاز امروز برای حفظ منابع طبیعی 1397/12/15

حیات: ایثار و ازخودگذشتگی از مفاهیمی است که باید هم دولتمردان و هم مردم در برخورد با طبیعت و منابع طبیعی ان را دستاویز قرار دهند چرا که در این صورت هم دولت در امر تصدی گری و حمایت از منابع و منافع کشور درست برنامه ریزی می کند و هم بر اجرای درست، نظارت اصولی خواهدداشت و هم مردم با از خودگذشتگی به حفظ منابع طبیعی و ملی که منافع، رفاه و سلامتی خودشان در گرو ان است می پردازند

تک عکس-مسئولان به شکل جدی به جوانان اعتماد کنند

اعتماد به جوانان جذب نخبگان را به همراه دارد 1397/12/13

حیات: دانشجوی برگزیده جشنواره ملی ایثار با اشاره به بیانیه رهبری مبنی بر «گام دوم انقلاب» گفت: مهم ترین موضوعی که در بیانیه رهبری مطرح شد، بحث مشارکت اجتماعی جوانان در توسعه کشور است و بنابراین مسئولان باید به جوانان اعتماد بیشتری کنند، آن ها را به کار گیرند تا نه تنها مانع مهاجرت نخبگان شوند بلکه جذب ان ها را نیز به همراه داشته باشند.

تک عکس-فرهنگسازی بیشتر از تولید برای من موفقیت داشت

در فرهنگ سازی و تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی موفق بوده ام 1397/12/05

حیات: وجیهه طالع زاری کارآفرین شاهرودی با بیان اینکه حدود ده سال است که تولید ظروف یکبار مصرف کاغذی را آغاز کرده اذعان کرد: در استان سمنان اولین کسی بودم که ساخت ظروف یکبار مصرف کاغذی را آغاز کردم و بعد از آن بود که افرادی دیگری به این حرفه روی اوردند.

تک عکس- اجرای قوانین باید متناسب با شرایط روز جامعه باشد

اجرای قوانین باید متناسب با شرایط روز جامعه باشد 1397/12/04

حیات: مشاورعالی اموراجتماعی وزارت کشور با بیان این که دیوان عالی کشور نقش حاکمیتی و نظارتی دارد گفت: اصل 161 قانون اساسی، نظارت بر قوانین را به عنوان اصلی ترین نقش دیوان عالی کشور برشمرده است. این در حالی است که این دیوان از طرفی باید به دنبال ایجاد وحدت رویه قضایی و همچنین مجری مسئولیت هایی باشد که از سوی دستگاه قضایی به آن محول می شود.