جمعه 22 آذر 1398 |

آرشیو نخبگان
نخبگان-برپایی موکب اربعین حسینی تشکل های شاهد و ایثارگر

برپایی موکب اربعین حسینی تشکل های شاهد و ایثارگر 1398/07/23

حیات: تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت فرارسیدن ایام اربعین حسینی از 19 مهر الی 24 مهرماه با برپایی موکب در امر خدمت رسانی به زوار حسینی فعالیت می نمایند و برنامه‌های مختلفی را برگزار می‌کنند.

نخبگان- آتشی که سیدالشهدا در قلب شیعه روشن کرده خاموش نمی شود / محرمی نبود که ما عزاداری نکنیم

آتشی که سیدالشهدا در قلب شیعه روشن کرده خاموش نمی شود / محرمی نبود که ما عزاداری نکنیم 1398/07/15

حیات: محمود حمزه از آزادگان سرافرازی که پس از یک دهه اسارت به وطن بازگشت با اشاره به عزاداری هایی که با وجود برخورد شدید عراقی ها در ایام محرم انجام می دادند، گفت: محرمی نبود که ما عزاداری انجام ندهیم و بگذاریم به عراقی ها خوش بگذرد. چرا که در دوران اسارت قلب ها همه حسینی و ایمان ها همگی قوی تر بود

نخبگان-پیام جمعی از نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به رییس بنیاد در پی کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی

پیام جمعی از نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر به رییس بنیاد در پی کسب رتبه برتر جشنواره شهید رجایی 1398/06/13

حیات:جمعی از نخبگان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر با صدور پیامی کسب رتبه برتر در پانزدهمین جشنواره شهید رجایی توسط بنیاد شهید و امور ایثارگران در بین دستگاه های اجرایی را به نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران و همچنین تمام مدیران و کارکنان این نهاد تبریک و تهنیت گفتند.

نخبگان-ماجرای قاپیدن دفتروقلم از دستان نماینده صلیب سرخ

ماجرای قاپیدن دفتروقلم از دستان نماینده صلیب سرخ 1398/06/12

حیات:محمدرضا شایق چهره نام آشنای عرصه فرهنگ در یزد است گرچه وی دستی بر آتش سیاست دارد اما در قبای پر کبکبه سیاست هم بر اخلاق تاکید دارد. شایق از حافظان، کاتبان، مفسران وپژوهشگران نام آشنای قرآنی کشور نیز است وامروزه بیشتر وقتش را ردای معلمی می پوشد و در دانشگاه به جوانان اخلاق ومعرفت درس می دهد. تفسیر وتلاوت قرآن در مساجد وجلسات مختلف مذهبی از دیگر فعالیت های این استاد دانشگاه است. شایق از نزدیکترین یاران شادروان حجت الاسلام ابوترابی در دوران اسارت محسوب می شود و نقش حساسی را در مقاومت آزادگان و رهبری ایشان در زندان ها و سیاه چال های رژیم بعث عراق ایفا کرد. وی در سال 1374 نشان ایثار را از دست رییس جمهور وقت دریافت کرده است. شایق در تاریخ 23 مرداد 1398 به عنوان نخبه آزاده در همایش الماس های درخشان از وی تقدیر شد.

نخبگان-شیوه بانکداری اسلامی پاسخگوی نیازهای بشری است

شیوه بانکداری اسلامی پاسخگوی نیازهای بشری است 1398/06/11

حیات: مهرداد صناعی، فرزند شهید امیر سرتیپ حاج حجت اله صناعی است وی که از فعالین تشکل های مرکز دانش پژوهان شاهد و ایثارگر است، دارای 2 مدرک کارشناسی از امور بانکی و حقوق کارشناسی ارشد حقوق عمومی است، روز گذشته بمناسبت روز بانکداری اسلامی با این نخبه ی ایثارگر به گفت وگوی نشستیم که مشروح آن تقدیم می شود: