دوشنبه 27 خرداد 1398 |

آرشیو نخبگان
تک عکس-1524 ایثارگر امدادرسان در هلال احمر حضور دارند

1524 ایثارگر امدادرسان در هلال احمر حضور دارند 1398/02/21

حیات: 1524 ایثارگر شامل جانباز، رزمنده، ازاده، فرزند شهید و فرزند جانباز در خانواده بزرگ جمعیت هلال احمر در حال حاضر مشغول به کار هستند

تک عکس-کم توجهی ها انگیزه خبرنگاران را برای واقعیات دفاع مقدس کاهش می دهد

مشکلات خبرنگاران حوزه دفاع مقدس برای بیان واقعیات 1398/02/16

حیات: علیرضا محمدی خبرنگار حوزه دفاع مقدس و ایثار و شهادت با اشاره به مشکلات پیش روی خبرنگاران این حوزه از کم توجهی برخی از مسئولان در رسانه های مختلف نسبت به کار خبری در حوزه ایثار، ابراز گلایه کرد.

تک عکس-هنوز اطلاعات جامعی از جنگ تحمیلی جمع آوری نشده است

هنوز اطلاعات جامعی از جنگ تحمیلی جمع آوری نشده است 1398/02/12

حیات:خبرنگار حوزه ایثار و شهادت با اشاره به کم کاری برخی از دستگاه های ذی‌صلاح از عدم دسترسی خبرنگاران به اطلاعات جامع دوران دفاع مقدس گله کرد.

تک عکس-برای پیشرفت چیزی از دیگر کشورها کم نداریم

برای پیشرفت چیزی از دیگر کشورها کم نداریم 1397/12/27

حیات: برگزیده سطح دو حوزه علمیه با اعلام این که برای پیشرفت چیزی از دیگر کشورها کم نداریم، برگزاری جشنواره ملی ایثار را عامل مهمی در جهت پیشرفت های علمی و توسعه ای کشور دانست.

تک عکس-ایثار و ازخودگذشتگی نیاز امروز برای حفظ منابع طبیعی

ایثار و ازخودگذشتگی نیاز امروز برای حفظ منابع طبیعی 1397/12/15

حیات: ایثار و ازخودگذشتگی از مفاهیمی است که باید هم دولتمردان و هم مردم در برخورد با طبیعت و منابع طبیعی ان را دستاویز قرار دهند چرا که در این صورت هم دولت در امر تصدی گری و حمایت از منابع و منافع کشور درست برنامه ریزی می کند و هم بر اجرای درست، نظارت اصولی خواهدداشت و هم مردم با از خودگذشتگی به حفظ منابع طبیعی و ملی که منافع، رفاه و سلامتی خودشان در گرو ان است می پردازند