شنبه 24 آذر 1397 |

آرشیو نخبگان
تک عکس-نگارخانه خشت محل نمایش آثار هنرمندان است

نگارخانه خشت محل نمایش آثار هنرمندان است 1397/09/20

قهرمانی گفت: همیشه در محافل هنری، صحبت ازکمبود فضا برای عرضه ونمایش آثار هنرمندان مطرح بوده است، این دغدغه مرا بر آن داشت تا در حد توان خود به عنوان یک عکاس، فضایی مناسب در دل طبیعت ایجاد کنم.

تک عکس-حقوق بشر نباید دستاویز معدودی از کشورها قرار گیرد

حقوق بشر نباید دستاویز معدودی از کشورها قرار گیرد 1397/09/19

حیات: اعلامیه حقوق بشر شامل یک دیباچه و 30 ماده، در تاریخ 10 دسامبر 1948 مطابق با 19 آذر 1327 شمسی در مجمع عمومی سازمان ملل تصویب شد و همه ساله جهانیان این روز را به نام " روز حقوق بشر" جشن می گیرند. با توجه به اهمیت جهانی این اعلامیه و این که امروزه میزان پایبندی کشورها نسبت به حقوق بشر با این سند سنجیده می شود پایگاه خبری حیات در گفت و گویی با حقوقدان و فرزند شهید به این موضوع پرداخت. حقوق بشر در واقع از مفاهیمی الهام گرفته شده که توسط ادیان بزرگ، عنوان شده است که صرف‌نظر از نژاد، کشور، رنگ، جنس، معتقدات، شرایط زندگی اجتماعی و ترکیب فیزیکی انسان، او را موجودی قابل احترام می‌داند و وجودش را هدف نهایی همه قوانین و مقررات می شمرد بنابراین به هیچ‌وجه نباید دید ابزاری به وی داشت.

خبر-بررسی نقش استارت آپ ها در فضای کسب وکار توسط نخبگان شاهد و ایثارگر

بررسی نقش استارت آپ ها در فضای کسب وکار توسط نخبگان شاهد و ایثارگر 1397/09/19

نشست نخبگان شاهد و ایثارگر با موضوع نقش شرکت‌های استارت آپی در فضای کسب و کار کشور با حضور مدیرکل دفتر دانش پژوهان و تشکل‌های شاهد و ایثارگر برگزار شد.

تک عکس-برای حفاظت از محیط زیست باید تعامل مردم با دولت شکل بگیرد

حفظ محیط زیست نیازمند تعامل مردم با دولت است 1397/09/13

حیت: عضو هیئت علمی دانشکده محیط زیست دانشگاه تهران با اعلام این که حفاظت محیط زیست نیازمند همکاری و تعامل میان مردم و دولت است تصریح کرد: ما به شکل تک بعدی نمی توانیم محیط زیست را احیا و یا حفاظت کنیم، چرا که در این زمینه علاوه بر دولت، مردم هم نقش فراگیری دارند که به شکل مستقیم با محیط زیست برخورد دارند.

تک عکس-معلول شهروند درجه 2 نیست

معلول شهروند درجه 2 نیست 1397/09/12

حیات: معلولان شهروند درجه دوم نیستند بلکه مانند دیگران بخشی از جامعه هستند