چهارشنبه 5 آبان 1400 |

آرشیو گفتگو
خبر-اعلام اسامی منتخبین مسابقه فرهنگی «روایت چهل و یکم»

اعلام اسامی منتخبین مسابقه فرهنگی «روایت چهل و یکم» 1400/08/05

مدیرکل فرهنگی و تبلیغات بنیاد شهید و امور ایثارگران از اعلام اسامی منتخبین مسابقه فرهنگی «روایت چهل و یکم» خبر داد و گفت: این مسابقه یکی از برنامه‌های سراسری اداره کل فرهنکی و تبلیغات در هفته دفاع مقدس بود که خوشبختانه مورد استقبال مردمی قرار گرفت.

خبر-نشست مشترک رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس سازمان بازرسی کل کشور/ ضرورت اجرای تکالیف قانونی دستگاه‌های اجرایی در مورد ایثارگران

نشست مشترک رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس سازمان بازرسی کل کشور/ ضرورت اجرای تکالیف قانونی دستگاه‌های اجرایی در مورد ایثارگران 1400/08/04

نشست مشترک معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و رئیس سازمان بازرسی کل کشور عصر روز سه‌شنبه چهارم آبان ماه در مجتمع فرهنگی شهید رسول‌زاده برگزار شد.

اخبار-مراسم بزرگداشت شهید پیشرو و پیشتاز کرمانشاهی برگزار می شود

مراسم بزرگداشت شهید پیشرو و پیشتاز کرمانشاهی برگزار می شود 1400/08/04

به مناسبت فرا رسیدن سالروز شهادت شهید سعید جعفری مراسم بزرگداشتی در کرمانشاه برگزار می شود.

خبر-شهید مدافع سلامت با 36 ماه تجربه امدادگری در جبهه

شهید مدافع سلامت با 36 ماه تجربه امدادگری در جبهه 1400/08/04

به گزارش حیات طیبه، از روزی که ایران اسلامی با موج جهش یافته ویروس کرونا دست به گریبان شد، نگاه‌ها به دستان نجات‌بخش پزشکان و کادر درمانی دوخته شد. آن‌ها در مبارزه‌ای به گستردگی سرزمین ایران شرکت جستند. مخاطرات و دشواری‌های این جنگ کمتر از دوران دفاع مقدس نبوده و نیست. کادر درمانی در این مسیر، ماموریت خطیر نجات‌جان هزاران شهروند گرفتار این ویروس را بر دوش دارند، ماموریتی که در آن سلامتی خود را نیز به خطر انداخته‌اند.

اخبار-فیلم/ رونمایی از سامانه استعدادیابی مدیران صالح کارآمد

فیلم/ پخش زنده رونمایی از سامانه استعدادیابی مدیران صالح کارآمد 1400/08/03

مراسم رونمایی از سامانه استعدادیابی مدیران صالح کارآمد (امصاک) روز دوشنبه سوم آبان ماه در سازمان اقتصادی کوثر برگزار شد. 📺 شبکه خبر 📅 دوشنبه- 3 آبان ماه ۱۴۰۰ ⏰ خبر 14

اخبار-واقعیت‌های سهمیه ایثارگران در کنکور/ امسال 13 داوطلب شاهد بدون استفاده از سهمیه، رتبه زیر 100 گرفتند

واقعیت‌های سهمیه ایثارگران در کنکور/ امسال 13 داوطلب شاهد بدون استفاده از سهمیه، رتبه زیر 100 گرفتند 1400/08/03

طبق اعلام رسمی سازمان سنجش در کنکور امسال، ۱۳ نفر از داوطلبان شاهد و ایثارگر بدون استفاده از سهمیه، موفق به کسب رتبه‌های زیر ۱۰۰ کشوری شده‌اند.

خبر-برگ‌هایی از دفتر مجاهدت رزمندگان اهل سنت

برگ‌هایی از دفتر مجاهدت رزمندگان اهل سنت 1400/08/03

هفته وحدت هر سال برای یادآوری یک تجربه تاریخی گرانبها است، تجربه اتحاد اقوام مختلف ایرانی در مصاف با دشمن تجاوزگر بعثی است. دشمنی که با سودای از هم گسیستن شیرازه وحدت و تمامیت ارضی ایران اسلامی هجوم آورده بود، ناگهان با صف مستحکم فرزندان این سرزمین اعم از شیعه و سنی و مسیحی و مسلمان روبرو شد.

خبر-خادم خستگی ناپذیر مکتب ایثار

خادم خستگی ناپذیر مکتب ایثار 1400/08/03

به گزارش حیات طیبه، خانواده بزرگ ایثار و جهاد در روزهای اخیر عروج یکی از بزرگ‌مردان این عرصه را به سوگ نشستند. سردار «حسین صفری » جانباز ۷۰ درصد دوران دفاع مقدس نامی آشنا برای جامعه ایثارگری بود. کسی که به استناد کارنامه خدماتش در سه دهه پس از جنگ، منشأ اتفاقات و ابتکارهای بسیاری در زندگی ایثارگران بوده است.

اخبار-گزارش تصویری/ دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان اهل تسنن

گزارش تصویری/ دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان اهل تسنن 1400/08/01

حیات طیبه - معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرمانده نیروی دریایی ارتش عصر جمعه ۳۰ مهر ماه به مناسبت هفته وحدت با تعدادی از خانواده‌های شهدا و جانبازان اهل تسنن دیدار و گفت‌وگو کردند.

اخبار-دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان اهل تسنن

دیدار رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران با خانواده‌های معظم شهدا و جانبازان اهل تسنن 1400/07/30

معاون رئیس جمهور و رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران و فرمانده نیروی دریایی ارتش عصر جمعه ۳۰ مهر ماه به مناسبت هفته وحدت با تعدادی از خانواده‌های شهدا و جانبازان اهل تسنن دیدار و گفت‌وگو کردند.