جمعه 22 آذر 1398 |

آرشیو استان ها
گفتگو-وقتی ولادت و شهادت دریک روز مقدر می شود

وقتی ولادت و شهادت دریک روز مقدر می شود 1398/09/20

شهید حمید قربانی در20 آذرماه سال 1330 در آذرشهر استان آذربایجان شرقی در خانواده ای ساده و 10 نفره متولد شد. وی که فرزند سوم خانواده بود، 3 برادر و 5 خواهر داشت. پدرش احمد، نجار بود و مادرش صدیقه نام داشت. وی در سال 1361 به جبهه رفت و درحالی که 2 ماه از حضور وی در جبهه می گذشت در 20 آذر ماه سال 1361 در عملیات پاتک به دشمن بر اثر اصابت خمپاره در منطقه سرپل ذهاب به شهادت رسید.

استان ها-حل مشکلات ایثارگران نیازمند بهره‌گیری از ظرفیت‌های سازمانی است

حل مشکلات ایثارگران نیازمند بهره‌گیری از ظرفیت‌های سازمانی است 1398/09/20

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مرکزی گفت: لازمه حل مشکلات جامعه هدف تلاش همگانی، کوشش بی‌دریغ، همت بلند و بهره‌گیری از تمامی ظرفیت‌های درون سازمان و برون سازمانی است.

استان ها-شهیدان مظهر قدرت ایران هستند

شهیدان مظهر قدرت ایران هستند 1398/09/18

سرپرست بنیاد هرمزگان بیان کرد: شهیدان مظهر قدرت ایران هستند و بی شک با استمرار راه شهدا در جامعه شاهد عزت و اقتدار بیشتر برای ایران اسلامی در سطح منطقه و جهان خواهیم بود.

استان ها-راه نجات کشور تمسک جستن به آرمان‌های شهدا است

راه نجات کشور تمسک جستن به آرمان‌های شهدا است 1398/09/17

معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد ایلام راه نجات کشور را تمسک جستن به آرمان‌های بلند شهدا دانست و اظهار داشت: جنگ امروز، بسیار پیچیده‌تر از جنگ در دوران دفاع مقدس است.

تک عکس-مادر شهیدان «فرصتیان» به فرزندانش پیوست / پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران

مادر شهیدان «فرصتیان» به فرزندانش پیوست / پیام تسلیت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران 1398/09/17

رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی درگذشت مادر شهیدان «سید علی محمد، سید محمد مهدی و سید محمدجواد فرصتیان» از شهدای استان فارس در دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.