شنبه 26 مرداد 1398 |

آرشیو وصیت نامه
وصیت نامه ها-هیچ هراسی به خود راه ندهید که خداوند وعده نصرو پیروزی را به مومنان داده است

هیچ هراسی به خود راه ندهید که خداوند وعده نصرو پیروزی را به مومنان داده است 1398/05/05

حیات:شهید عیسی خوش نشین در وصیت نامه خود آورده است: هیچ هراسی به خود راه ندهید که خداوند وعده نصرو پیروزی را به مومنین وصالحین داده است.

وصیت نامه ها-الگوی همسران شهدا باشید

الگوی همسران شهدا باشید 1398/04/30

حیات: شهید احمد رحمانی در وصیت نامه خود آورده است: همسرم از تو می خواهم که برای همسران شهدا الگو باشی،به خانواده های شهدا روحیه بدهید و بگویی که همسرم راه شهدای شما را ادامه داد و نگذاشت خون آنها پایمال شود.

وصیت نامه ها-در راه عقیده و  مکتبی به جهاد برخاستم که به حقانیت آن آگاه هستیم

در راه عقیده و مکتبی به جهاد برخاستم که به حقانیت آن آگاه هستیم 1398/04/26

حیات: شهید حسین امینیان که بعد از 37 سال گذشت از شهادتش به میهن بازگشت و در گلزار شهدای شاهرود به خاک سپرده شد، در بخشی از وصیتنامه خود آورده است: هر چند دین ما دینی است که همه را به صلح دعوت می کند، ولی این صلح دیگر شامل زمانی نمی شود که دشمن به خاک و آقایی ما تهاجم کند و ما به بهانه اینکه صلح طلب هستیم از جنگ با دشمن امتناع ورزیم.

وصیت نامه ها-برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند

برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند 1398/04/24

حیات: شهید بزرگوار عملیات رمضان در وصیت نامه خود این قرن را قرن غلبه مستضعفین بر مستکبرین دانست و نوشت: بدانید هر چه بیشتر برادران ما شهید بشوند مسئولیت ما بیشتر می‌شود؛ بگذارید بریزند خون این‌ها تا کفار و منافقین در این خون‌ها غرق شوند؛ برادران ما باید خود را آماده کنند تا بتوانند رسالت خون این شهیدان را به جهانیان برسانند و مظلومیت اسلام را ثابت کنند و همه بدانند تاکنون اسلام در بین ما غریب و مظلوم بوده است.

خبر-بدون هراس و با توکل به خدا کمر شیطان بزرگ را زمین بزنیم

بدون هراس و با توکل به خدا کمر شیطان بزرگ را زمین بزنیم 1398/03/12

حیات: شهید دفاع مقدس در وصیتنامه‌اش نوشت: ما باید با استکبار جهانی به سرکردگی آمریکا مبارزه کنیم و تا حاکمیت مستضعفین در عرصه گیتی از پای ننشینیم؛ زیرا که این وعده خداوند است و باید به گفته خدا جامعه عمل بپوشانیم.