دوشنبه 29 مرداد 1397 |

آرشیو وصیت نامه
خبر- دین اسلام احتیاج به خون و فداکاری دارد

دین اسلام احتیاج به خون و فداکاری دارد

دانشجوی شهید «علی حسینی نسب» در وصیت‌نامه خود آورده است: اکنون که اسلام و این مکتب سرخ احتیاج به خون و فداکاری دارد بر همه ما لازم است که برای زنده ماندن آن از خود بگذریم و کسانی که از اول تا به حال به فکر این جنگ نبودند و به جبهه نیامدند! باید در ایمان خود شک کنند و راهی بهتر از این برای خود انتخاب کنند.

خبر-وصیت نامه شهید احمد مفید

وصیت نامه شهید احمد مفید

به تعلقات دنیایی بی‌اعتنا باشیم که همه رفتنی هستند و آنچه ماندنی است آن چیزی است که برای خدا باشد. همیشه مراقبت از خویش را داشته باشیم که مهمترین عامل برای صعود بسوی او مراقبت از خویشتن است.

خبر-شهید «اهرون»: تن دادن به صلح با دشمنان اسلام، خیانت به خون شهداست

شهید «اهرون»: تن دادن به صلح با دشمنان اسلام، خیانت به خون شهداست

شهید «شمس‌علی اهرون» در قسمتی از وصیت‌نامه خود نوشته است: جنگ را فراموش نکنید که این جنگ، یک آزمایش الهی و راه نجات بندگان گنه‌کار [است] و تن به ذلت دادن و تن به صلح دادن با دشمنان اسلام خیانت به خون شهداست.

خبر-وصیت فرمانده شهیدنجات از خون‌هایی که پیش خدا شکایت می‌کنند

وصیت فرمانده شهید نجات از خون‌هایی که پیش خدا شکایت می‌کنند

در عملیات پیروزمندانه والفجر۸ شرکت کرد و هنگامی که مشغول گشودن معبر برای پیشروی رزمندگان اسلام بود، به وسیله تیری که از جانب کفار بعثی عراق شلیک شده بود قلبش شکافته شد.

خبر-وصیت نامه سردار شهید حسین خرازی دهکردی

وصیت نامه سردار شهید حسین خرازی دهکردی

از مسئولین عزیز و مردم حزب‌الهی می‌خواهم که در مقابل آن افرادی که نتوانستند از طریق عقیده، مردم را از انقلاب دور و منحرف کنند و الان در کشور دست به مبارزه دیگری از طریق اشاعه فساد و فحشا و بی‌حجابی زده‌اند در مقابل آن‌ها ایستادگی کنید و با جدیت هر چه تمام‌تر جلوی این فساد‌ها را بگیرید.