شنبه 24 آذر 1397 |

آرشیو وصیت نامه
خبر-نگاهی به زندگی و وصیت نامه شهید بسیجی یداله دلفانی

نگاهی به زندگی و وصیت نامه شهید بسیجی یداله دلفانی 1397/08/26

شهید یدا... دلفانی به سال 1344 در شهر کرمانشاه در خانواده ای مذهبی و معتقد پا به عرصه هستی نهاد در دوران طفولیت و نوجوانی با عشق فراوانی در مجالس قرائت قرآن و مجالس روضه و عزاداری سالار شهیدان شرکت می کرد و در این رهگذر بود که عشق به ابا عبدا... الحسین (ع) و شهادت در وجود این بنده خالص خداوند نقش بست.

خبر-وصیت‌نامه شهید محمدرضا صمدزاده

وصیت‌نامه شهید محمدرضا صمدزاده 1397/08/22

شهید محمدرضا صمد زاده در سال 1341 در شهرستان زاهدان به دنیا آمد. پدرش جواد فروشنده بود و مادرش طاهره نام داشت تا پایان دوره متوسط درس خواند و دیپلم گرفت.به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت . بیست و دوم آبان ماه 1361 در سومار توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش خمپاره به سینه شهید شد . مزار او در بهشت مصطفی زاهدان می باشد .

خبر-نگاهی به وصیت نامه شهید جوانی؛

نگاهی به وصیت نامه شهید جوانی؛ 1397/08/14

ما بالای سرپسرم بودیم که سردار شهید حسین همدانی، به ملاقاتش آمدند. سردار با خودشان یک چفیه و یک انگشتر آورده بودند و گفتند: «این چفیه راحضرت آقا فرستاده‌اند تا روی بدن زخمی حامد بکشید.»

خبر-حسین‌وار وارد میدان شوید چرا که نزد شهدا مسئولید

نزد شهدا مسئولید 1397/08/09

شهید بهلول ابراهیمی‌راد جنگیدن در میدان های نبرد و صحنه‌های عشق و ایثار را بر هر کاری ترجیح داد و با کاروان عشق و ایثار راهی جبهه‌های حق علیه باطل شد.

وصیت نامه ها-تنها شهیدی که خانواده اش را به گریه فراوان سفارش کرد!

تنها شهیدی که خانواده اش را به گریه فراوان سفارش کرد! 1397/08/06

شهید رضا احمدی در واپسین لحظات شب عملیات خطاب به خانواده اش نوشت: شما را سفارش می کنم که بر مزارم گرد بنشینید و آنقدر گریه کنید که سنگ قبرم شسته از اشک شما عزیزان بشود و بدن بی غـسل مـن بـا آب چشم شما عزیزان که رحمت خداوند در آن اسـت، غـسل داده شـود.