در حال بارگذاری ...
 • بر اساس نظرسنجی موسسه گالوپ

  آمریکاییها احمدی‌نژاد را به اوباما ترجیح می دهند


  یک نظرسنجی نشان از آن دارد که آمریکایی ها و کشاورزان این کشور رئیس جمهوری ایران را به رئیس جمهوری کشورشان ترجیح می دهند.

  به گزارش حیات، در این نظر سنجی که از سوی مؤسسه نظر سنجی معتبر گالوپ صورت گرفته است، شرکت کنندگان اعلام کرده اند که احمدی نژاد را از باراک اوباما رئیس جمهوری آمریکا صادق تر می دانند.

  بر اساس این نظر سنجی که روز دوشنبه منتشر شده اکثریت قاطع روستائیان سفید پوست در آمریکا گفته اند که آنها ترجیح می دهند تا به جای رای به اوباما به احمدی‌نژاد رای دهند.

  در برآورد گالوپ اعلام شده است که ۷۷ درصد از رای دهندگان رئیس جمهوری ایران را به رئیس جمهوری خودشان ترجیح می دهند.

  دیل سویدرسکی از ساکنان ویریجینای غربی می گوید: من احمدی نژاد را بیشتر دوست دارم. ترجیح می دهم با او بیسبال بازی کنم تا اینکه وقت خود را با اوباما سپری کنم.

  وی می گوید : احمدی نژاد دفاع از کشورش را جدی می گیرد و بر خلاف اوباما هرگز به برخی معترضان همجنس باز اجاره نداده تا به او بگویند که کشور را چگونه اداره کند.

  بر اساس این نظرسنجی همچنین ۶۰ درصد از سفید پوستان روستایی در آمریکا اعلام کرده ه اند که آنها حداقل به این خاطر به رئیس جمهوری ایران احترام می گذارند که تلاش نمی کند تا کیش و دین خود را که یک مسلمان است، پنهان سازد.

      کانال تلگرام
     کانال اینستاگرام  مطالب مرتبط

  میرکریمی :جانم را برای پیامبر(ص) می‌دهم یه حبه قند که قابل نیست

  میرکریمی :جانم را برای پیامبر(ص) می‌دهم "یه حبه قند" که قابل نیست

  محمد حمزه‌زاده در یاداشتی درباره تحریم اسکار آورده است: میرکریمی دیروز هر چند از نحوه اعلام تحریم اسکار گلایه‌مندی به حقی داشت، در جلسه‌ای با صداقت همیشگی گفت: "جانم را برای حضرت رسول اکرم(ص) می‌دهم، یه حبه قند که قابل نیست."

  |

  نظرات کاربران