پنجشنبه 29 شهریور 1397 |

نخبگان
[آرشیو]
نخبگان-سالانه 300 یادواره شهدا در استان ایلام برگزار می شود

سالانه 300 یادواره شهدا در استان ایلام برگزار می شود

معاون فرهنگی اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران ایلام گفت: سالانه 300 یادواره شهدا در مناطق مختلف این استان با هدف تجلیل از ایثارگران و تکریم و بزرگداشت مقام شهدا برگزار می شود.

وصیت‌نامه دانشجوی شهید غلامحسین میرزایی

دانشجوی شهید «غلامحسین میرزایی» در وصیت‌نامه خود آورده است: «هیچ­‌گاه دنیا را به عنوان اصلی نپذیرید که این از آنِ کوردلان است. [انسان] هرچقدر از عمرش بگذرد، اگر از بینش الهی دور باشد به دنیا حریص­‌تر [می‌شود] و به ماندن در دنیا نبایستی فکر کند، مگر برای ماندن در خدمت اسلام که خود نعمت بزرگی است.»

تک عکس-نتایج ازمون فراگیر استخدامی هفته اینده اعلام می شود

نتایج ازمون فراگیر استخدامی هفته اینده اعلام می شود

حیات: نتایج آزمون مرحله پنجم استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی هفته اینده اعلام می شود.

گفتگو-کلاس های اموزشی مدارس شاهد در تابستان هم برگزار می شود

کلاس های اموزشی مدارس شاهد در تابستان هم برگزار می شود

حیات: محمدرضا رزاقی، مدیر کل امورشاهد و ایثارگران وزارت آموزش و پرورش، کلاس های برگزار شده توسط مدارس شاهد مانند کلاس های تقویت بنیه علمی، تقویتی، کنکور، مکمل و پیش نیاز را تشریح کرد و گفت: مدارس شاهد در تابستان کلاس های اموزشی برگزار می کنند و برنامه ریزی برای برگزاری کلاس های سرگرمی، اوقات فراغت و نیز اردوها بر عهده معاونت پرورشی اموزش و پرورش است.

خبر-شهیدی که در راه علم جان داد اما تعهدش به ایران را فراموش نکرد!

شهیدی که در راه علم جان داد اما تعهدش به ایران را فراموش نکرد!

در تاریخ یکم مرداد ماه سال ۱۳۹۰ عقربه‌های ساعت به ساعت ۱۶ که رسید، ناگهان خبری تلخ در جامعه منتشر شد که حکایت از اقدام جنایتکارانه یک گروه تروریستی ناشناس داشت؛ افرادی که در یک برنامه طرح ریزی شده دقیق مأموریت خود را پیش چشمان همسر و دختر خردسال شهید رضایی نژاد عملیاتی کردند و صحنه ای دیگر از مظلومیت جوانان متعهد ایران اسلامی را به نمایش گذاشتند.

گفتگو-تصویب طرح کمیسیون اموزش در مجلس به معنای از بین رفتن سهمیه ایثارگران است

تصویب طرح کمیسیون اموزش در مجلس به معنای از بین رفتن سهمیه ایثارگران است

حیات: چنانچه حد نصاب علمی شرکت کنندگان از جامعه شاهد و ایثارگر در کنکور از 70 و 75 درصد به 80 و 85 درصد تغییر پیدا کند سهمیه معنای خود را از دست خواهد داد و در حقیقت سهمیه شاهد و ایثارگر از بین می رود.

خبر-فعالیت کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت همدان با ۳۳۰۰ عنوان کتاب

فعالیت کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت همدان با ۳۳۰۰ عنوان کتاب

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان همدان گفت: کتابخانه تخصصی ایثار و شهادت اداره‌کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان با ۳۳۰۰ عنوان کتاب آماده استقبال از علاقمندان است.