یکشنبه 6 بهمن 1398 |

محتوای یکپارچه
طرح نذر دارو در کرمان اجرایی شد

طرح نذر دارو در کرمان اجرایی شد

حیات: یک داروخانه در کرمان با اجرای طرح نذر دارو از طریق دریافت کمک‌های نقدی و جمع‌آوری داروهای منازل و توزیع بین نیازمندان، با همکاری خیریه‌ها و بهزیستی استان کرمان، آغازگر اقدامی نیکوکارانه برای کمک به بیماران محروم و نیازمند این استان شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات، مدیر داخلی داروخانه دوستی شعار مجری طرح نذر دارو در کرمان در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، گفت: هدف از انجام این اقدام حمایت از نیازمندان و محرومان این استان و افرادی که توانایی خریداری داروهای مورد نیاز خود را ندارند، است.

علی اکبر خادم نعمت‌الهی با بیان اینکه مردم با اهدای داروهای خود به این مرکز می‌توانند همشهریان بیمار خود را از مشکلات درمانی رهایی بخشند تاکید کرد: شهروندان با نذر داروهای اضافه، دست‌نخورده و مدت‌دار خود با فعالیتی نیکوکارانه و خداپسندانه در ماه محرم، التیامی بر زخم‌های محرومان می‌گذارند.

وی اظهار داشت: اجرای طرح نذر دارو به ۲ حالت جمع‌آوری کمک‌های دارویی مردمی و قرار دادن کارتخوانی برای خریداری داروهای حیاتی و مهم بر اساس نیاز نیازمندان اجرایی شده است که می‌تواند گامی هرچند کوچک برای کمک به شهروندان نیازمند باشد.

مدیر داخلی داروخانه دوستی شعار ادامه داد: صحت و سلامت داروهای دریافت شده توسط دکتر داروساز کنترل و بررسی می‌شوند و افراد می‌توانند با مراجعه به این داروخانه کمک‌های خود را اهدا کنند.

وی گفت: طرح نذر دارو با همکاری موسسه نذر شادی یزد و از روز شنبه در شهر کرمان اجرایی و استقبال مطلوبی تاکنون از این طرح شده است و امیدواریم مردم کرمان با ادامه این روند و حمایت از طرح‌های اینچنینی منشا اثری نیک در زندگی شهروندان و محرومان شوند.


منبع:ایرنا