یکشنبه 1 اردیبهشت 1398 |

محتوای یکپارچه
پدران ما با خدا معامله کردند

فرزند جانباز 30درصد در گفت و گو با حیات:

پدران ما با خدا معامله کردند

افتخاری گفت: پدران ما با خدا معامله کردند و از این انقلاب و نظام هیچ انتظاری ندارند، اما ای کاش کسی به حرف های دل ما گوش می کرد.

یونس افتخاری یگانه دانشجوی ممتاز مقطع دکتری دانشگاه علم و صنعت اظهار داشت: پدران ما با خدا معامله کردند و از کسی انتظاری ندارند، اما ما فرزندان ایثارگر از مسئولین می خواهیم که به دردودل های ما گوش کنند تا شاید کمی از مشکلات رفع شود و از استعدادهای جامعه ایثارگران در جهت پیشرفت کشور بیشتر استفاده شود.

افتخاری گفت: دوره کارشناسی را در دانشگاه امیرکبیر در رشته عمران به پایان رساندم، سپس کارشناسی ارشد و دکتری را در رشته مهندسی عمران گرایش حمل و نقل در دانشگاه علم و صنعت با معدل 18 ادامه دادم.

وی افزود: در حال حاضر کارشناس مسئول حوزه حمل و نقل وزارت راه هستم. همچنین 15 کنفرانس، یک مقاله isi و یک مقاله علمی و پژوهشی در کارنامه ام دارم. همچنین در سال 89 تشکیل خانواده دادم و در حال حاضر یک پسر 2ساله به نام محمد حافظ دارم.

به گزارش حیات، سروان علی اکبر افتخاری یگانه جانباز 30درصد ارتش جمهوری اسلامی ایران در هشت سال دفاع مقدس است که به مدت سه سال را در عراق به اسرات گذرانده است.

مبینا آقاخانی