چهارشنبه 5 آبان 1400 |

محتوای یکپارچه
حفظ سلامت ایثارگران اولویت اصلی بنیاد است

حفظ سلامت ایثارگران اولویت اصلی بنیاد است

مدیرکل بنیاد کرمانشاه گفت: در شرایط کنونی مبازه با بیماری کرونا، حفظ سلامت ایثارگران و همکاران از اولویت های بنیاد کرمانشاه است و در این زمینه از هیچ تلاش و کوششی فرو گذار نیستیم.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،در پی شیوع ویروس کرونا در کرمانشاه، حجت‌الاسلام‌والمسلمین هادی عسگری در نشست کارگروه پدافند غیر عامل، ضمن تقدیر از زحمات همکاران ستاد مقابله با بیماری کووید ۱۹ گفت: در شرایط کنونی مبازه با بیماری کرونا، حفظ سلامت ایثارگران و همکاران از اولویت‌های بنیاد کرمانشاه است و در این زمینه از هیچ تلاش و کوششی فروگذار نیستیم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه افزود: برای پیشگیری و قطع زنجیره بیماری کرونا رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بنیاد سراسر استان به ویژه شهرستان کرمانشاه که بیشترین مراجعه کننده را دارد، بیش از پیش باید در دستور کار قرار گیرد.
در ابتدای این نشست رامین پی بردی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بنیاد در مواجهه با بیماری کووید ۱۹، اظهار داشت: حضور مراجعان ایثارگر تهدید بالقوه‌ای برای به خطر انداختن سلامتی این عزیزان است و ما در بنیاد باید راهکارهایی مانند راه های ارتباطی دیجیتال و الکترونیک را برای کاهش مراجعان ارائه دهیم و با تشکیل اتاق‌های فکر و کارشناسی چهره‌های علمی استان در این زمینه تمام سعی خود را به کار ببندیم.
وی با اشاره به لزوم استفاده اجباری از ماسک در مکان های عمومی، خاطرنشان کرد: با تهیه وسایل بهداشتی و کنترلی، رعایت پروتکل های بهداشتی و رعایت فاصله گذاری های بهداشتی در بنیاد استان به ویژه بنیاد شهرستان کرمانشاه این اپیدمی کمتر آسیب زننده خواهد بود.