جمعه 4 مهر 1399 |

محتوای یکپارچه
توزیع اقلام بهداشتی در بین ایثارگران استان بوشهر

توزیع اقلام بهداشتی در بین ایثارگران استان بوشهر

مدیرکل بنیاد بوشهر گفت: تاکنون بیش از ۴۵۰۰ اقلام بهداشتی در بین ایثارگران استان بوشهر توزیع‌شده است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، حجت‌الاسلام ابراهیم تشکری، در گفت و گو با خبرنگاران ضمن اعلام این خبر گفت: این بسته‌های بهداشتی شامل ۴۴۶۵ عدد ماسک و ۴۴۲ عدد مایع ضدعفونی‌کننده است که به ‌منظور پیشگیری از ابتلای ایثارگران به ویروس کرونا توزیع ‌شده است.
وی با اشاره به سایر اقدامات بنیاد بوشهر برای مقابله با ویروس کرونا افزود: برگزاری نشست کمیته سلامت کارکنان، تهیه تب‌سنج در ورودی ساختمان و ضدعفونی ساختمان‌های اداری از جمله اقدامات انجام‌شده است.
مدیرکل بنیاد بوشهر با اشاره به مدیریت جو بحرانی جامعه، خاطرنشان کرد: این اداره کل اقدام به مشاوره تلفنی خانواده‌های معظم شاهد و ایثارگر از طریق حوزه مددکاری برای کاهش اضطراب و همچنین آموزش‌های پیشگیرانه برای مقابله با این بیماری کرده است.
وی تصریح کرد: در شرایط فعلی بیش از هر زمان دیگر نیازمند ایثار اجتماعی، همدلی و مسئولیت اجتماعی برای مقابله با این بیماری و حمایت از جانبازان و ایثارگران دارای آسیب‌های ریوی ناشی از دوران هشت سال دفاع مقدس هستیم.
حجت ‌الاسلام تشکری، همچنین در خصوص ارائه خدمات به ‌صورت غیرحضوری در بنیاد بوشهر یادآور شد: در راستای پیشگیری از ابتلا به بیماری کرونا و تکریم ارباب‌رجوع، خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران با ارائه کد ملی و بدون نیاز به مراجعه حضوری از طریق کارشناسان پاسخگو در سامانه ۱۶۱۶ می‌توانند درخواست‌های خود را مطرح و نتیجه اقدامات را دریافت کنند.