چهارشنبه 15 مرداد 1399 |

محتوای یکپارچه
ایثار اجتماعی مدافعان سلامت ستودنی‌ است

ایثار اجتماعی مدافعان سلامت ستودنی‌ است

مدیرکل بنیاد آذربایجان شرقی با بیان اینکه ایثار اجتماعی مدافعان سلامت ستودنی‌ است اظهار کرد: ایثارگری شبانه‌روزی جامعه پزشکی ایثار اجتماعی مورد نیاز جامعه است و مردم قدردان این تلاش‌ها هستند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، عباس پورحسن، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان شرقی به اتفاق جمعی از ایثارگران در آستانه ۲۲ اسفند، روز بزرگداشت شهدا با حضور در ستاد فرماندهی مقابله با ویروس کرونا با محمدحسین صومی رییس دانشگاه علوم پزشکی تبریز دیدار و از زحمات شبانه‌روزی جامعه پزشکی قدردانی کرد. 
پورحسن، با بیان اینکه ایثار اجتماعی مدافعان سلامت ستودنی‌ است اظهار کرد: ایثارگری شبانه‌روزی جامعه پزشکی ایثار اجتماعی مورد نیاز جامعه است و مردم قدردان این تلاش‌ها هستند.
مدیرکل بنیاد استان با اشاره به اقدامات انجام گرفته در بنیاد شهید و امور ایثارگران استان و شهرستان‌های تابعه و توزیع اقلام بهداشتی بین جانبازان و ایثارگران گفت: در این برهه زمانی که نیاز مبرم به کاهش مراجعات حضوری وجود دارد، همکاران ما با شماره تلفن ۱۶۱۶ آماده ارائه خدمات به خانواده‌های محترم شاهد و ایثارگر هستند.
وی افزود: با توجه به ضرورت‌های اعلام شده مبنی بر کاهش تردد به اماکن عمومی، سعی در انجام امورات از راه دور را داشته و امکان ارائه مکاتبات از دفاتر خدمات دولت الکترونیک نیز برای این قشر عزیز میسر است.
عباس پورحسن، از اعلام آمادگی و حضور داوطلبانه جامعه ایثارگری استان در این امر مقدس و یاری به هم‌نوعان خبر داد و گفت: جامعه ایثارگری استان و کارکنان بنیاد شهید و امور ایثارگران در کنار جامعه پزشکی، درمانی و مدافعان حریم سلامت جامعه هستند.