چهارشنبه 15 مرداد 1399 |

محتوای یکپارچه
تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی در بین جانبازان ضایعه نخاعی ایلام

تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی در بین جانبازان ضایعه نخاعی ایلام

مدیرکل بنیاد ایلام از تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی در بین جانبازان ضایعه نخاعی استان خبر داد و گفت: تا کنون در دو مرحله بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، دستکش و مواد ضد عفونی کننده در درب منازل تحویل جانبازان معزز قطع نخاع استان شده است.

به گزارش پایگاه خبری حیات، اسدالله تولیده، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام روز سه شنبه ۲۰ اسفندماه، در خصوص اقدامات بنیاد ایلام در مبارزه با کرونا، اظهارکرد: حفظ سلامتی و درمان جامعه ایثارگری از مهم‌ترین مأموریت‌های ذاتی بنیاد است، از این رو در حال حاضر بنیاد ایلام با بسیج تمام امکانات خود، حفظ سلامتی ایثارگران در مقابله با کرونا ویروس را بصورت ویژه در دستور کار خود قرار داده است.
وی از تهیه و توزیع بسته‌های بهداشتی در میان جانبازان ضایعه نخاعی استان خبر داد و گفت: تا کنون در دو مرحله بسته‌های بهداشتی شامل ماسک، دستکش و مواد ضد عفونی کننده در درب منازل تحویل جانبازان معزز قطع نخاع استان شده است.
مدیرکل بنیاد ایلام تاکید کرد: با توجه به حجم بالای تقاضای مواد ضد عفونی کننده و اقلام بهداشتی نظیر ماسک و دستکش و کمبود آن در بازار، از این رو انتظار می‌رود جامعه معزز شاهد و ایثارگر با رعایت اصول بهداشتی و پیشگیری از ابتلا به کرونا ویروس نهایت همکاری را به عمل آورند.