چهارشنبه 15 مرداد 1399 |

محتوای یکپارچه

ارائه ۲۲۰ بسته بهداشتی به جانبازان لرستان

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان با بیان اینکه طی هفته گذشته بیش از ۲۲۰ بسته بهداشتی به جانبازان لرستانی داده شد، گفت: این جانبازان بر اساس اولویت بندی و از میان جانبازان شیمیایی و قطع نخاع انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، سید حسین نازاریان، با اشاره به شیوع بیماری کرونا در استان اظهار داشت: بیماری کرونا بر اساس نتایج علمی برای بیماران تنفسی بسیار خطرناک بوده و بنیاد استان لرستان نیز در همین راستا خدماتی به جانبازان شیمیایی ارائه داده است.
وی با بیان اینکه طی هفته گذشته بیش از ۲۲۰ بسته بهداشتی به جانبازان لرستانی داده شد، گفت: این جانبازان بر اساس اولویت بندی و از میان جانبازان شیمیایی و قطع نخاع انتخاب شدند.
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان بیان کرد: این بسته بهداشتی شامل تعدادی ماسک، الکل و مواد ضد عفونی کننده بود که در شهرستان‌های استان توزیع شد.
نازاریان، با اشاره به اینکه در هفته جدید نیز به دنبال ارائه یک بسته بهداشتی به جانبازان و خانواده‌های شهدا هستیم، تصریح کرد: به دنبال این هستیم که در هفته جاری به بیش از ۲۵۰ خانواده شهید یک بسته کامل بهداشتی ارائه دهیم.