سه شنبه 8 مهر 1399 |

محتوای یکپارچه
دیدار با خانواده‌های ایثارگران از اولویت‌های مهم بنیاد است

دیدار با خانواده‌های ایثارگران از اولویت‌های مهم بنیاد است

مدیرکل بنیاد کرمانشاه اظهار داشت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از جمله اولویت‌های مهم کاری بنیاد است و در همه حال سعی کرده‌ایم، این وظیفه مهم را به بهترین نحو ممکن به انجام رسانیم.

به گزارش پایگاه خبری حیات، همزمان با نخستین روز از دهه مبارک فجر، فرماندهان ارشد نظامی و انتظامی استان کرمانشاه به همراه حجت‌ الاسلام‌ والمسلمین هادی عسگری، مدیرکل بنیاد کرمانشاه با حضور در منزل پنج خانواده ایثارگر، ضمن دیدار با این عزیزان از آنان دلجویی کردند.
در این دیدار که امیر فرهاد آریان فر، فرمانده قرارگاه غرب ارتش، سردار بهمن ریحانی فرمانده سپاه نبی اکرم (ص)، سردار داریوش جاویدان، فرمانده ناحیه انتظامی استان و سردار ناصر باباخانی، حضور داشتند، حجت‌الاسلام عسگری، اظهار داشت: دیدار با خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران از جمله اولویت‌های مهم کاری بنیاد است و در همه حال سعی کرده‌ایم، این وظیفه مهم را به بهترین نحو ممکن به انجام رسانیم.
حجت‌الاسلام عسگری افزود: به تأسی از امام راحل (ره) که در بدو ورود به خاک میهن اسلامی در گلزار بهشت‌زهرا(س) حضور پیدا کردند، ما نیز به همراه فرماندهان ارشد نظامی به دیدار شما عزیزان آمده‌ایم تا بگوییم که امنیت و آرامش کشور، مرهون و مدیون رشادت و جان‌فشانی‌های شهدا و فرزندان برومندی است که وظیفه‌داریم با زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره این عزیزان، فرهنگ غنی ایثار و شهادت را در جامعه نهادینه کنیم.
مدیرکل بنیاد کرمانشاه در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: دوازدهم بهمن روز تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل(ره) و شهدای والامقام است و به‌یقین ملت ایران اسلامی هیچ‌گاه یاد و خاطره امام و شهدا را فراموش نکرده و راست‌قامت بر عهدی که با آنان بسته‌اند ایستانده‌اند.
وی تصریح کرد: انقلاب اسلامی بزرگ‌ترین ثمره خون شهدا است که امروز وظیفه‌داریم از این امانت گران‌سنگ حراست و صیانت کنیم.
در ادامه این دیدار از خانواده‌های معظم شهیدان «منوچهر شاطر آبادی»، «مصطفی محمدی»، «آرمین فخری»، «علی وطن‌دوست» و «نجات فخری»، تجلیل به عمل آمد.