سه شنبه 8 مهر 1399 |

محتوای یکپارچه
شهیدان افراد برگزیده خداوند هستند

شهیدان افراد برگزیده خداوند هستند

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: شهیدان افراد برگزیده خداوند هستند که تمامی وجودشان سرشار از عشق به خدا و ایمان به راهی بود که طی کردند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، محمدعلی عالیانی، در دیدار با خانواده‌های معظم شهیدان «امیر اصغری»، «محسن جمشیدی» و جانباز سرافراز «امیرحسین عباسی»، در فردیس گفت: پیشرفت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران از برکت خون شهیدان و همراهی خانواده‌های معظم این عزیزان است. خانواده‌‌های معظم شهدا بازوان توانمند و معنوی‌ترین پشتوانه اعتقادی برای نظام جمهوری اسلامی ایران هستند.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان البرز گفت: شهیدان افراد برگزیده خداوند هستند که تمامی وجودشان سرشار از عشق به خدا و ایمان به راهی بود که طی کردند.

​دهه فجر فرصتی برای احیای ارزش‌های انقلاب است
امیرحسین دانش کهن، بعد از ظهر شنبه 7 بهمن‌ماه، در نشست هم‌اندیشی همکاران معاونت فرهنگی بنیاد منطقه یک کرج گفت: دهه فجر توفیق و فرصتی روزافزون برای یادآوری و احیای ارزش‌های سیره انقلاب برای ما به ارمغان آورده است که باید از آن به‌ خوبی در راستای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت و احیای یاد شهدای انقلاب استفاده کرد.
وی تصریح کرد: انقلاب ما مبتنی بر ارزش‌های اسلامی شکل‌گرفته است و این انقلاب را فجر آفرینان شکل دادند.
معاون فرهنگی و آموزشی بنیاد البرز با تأکید بر تلاش برای حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی گفت: حفظ انقلاب نیاز به روحیه انقلابی دارد و امروز ما به‌ عنوان سرباز وطن باید از این دستاوردهای نظام پاسداری کنیم.