یکشنبه 11 خرداد 1399 |

محتوای یکپارچه
ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از وظایف بسیج در دستگاه‌ها است

ترویج فرهنگ ایثار و شهادت یکی از وظایف بسیج در دستگاه‌ها است

حیات: مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران آذربایجان غربی تصریح کرد: یکی از وظایف بسیج در دستگاه‌ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است زیرا این فرهنگ در بسیج رشد کرد و بنیان گذاشته شد.

به گزارش پایگاه خبری حیات ،مهدی فعال در نشست شورای بسیج فرماندهی بنیاد شهید و امور ایثارگران گفت: بسیج باید مایه خیر و برکت باشد و در این راستا تفکر بسیجی آرمان‌های انقلاب اسلامی را به سمت رشد و تعالی سوق می‌دهد.
فرمانده پایگاه بسیج شاهد اداره کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ادامه داد: بسیج محدود به یک صنف خاص نیست و تفکر بسیجی در تمامی اقشار ملت ایران وجود دارد. در طول هشت سال دفاع مقدس بسیجیان از تمامی اقشار در کنار هم ایستادند و پیروزی را به ارمغان آوردند.
فعال افزود: افتخار ما این است که بعد از شهدا تفکر بسیجی را زنده نگه داریم و نگذاریم انقلاب به دست نااهلان بیفتد و برای تحقق این مساله نباید از بسیج غفلت کنیم.
وی تصریح کرد: یکی از وظایف بسیج در دستگاه‌ها ترویج فرهنگ ایثار و شهادت است زیرا این فرهنگ در بسیج رشد کرد و بنیان گذاشته شد و شکی در آن نیست که هیچ مجموعه و مکتبی مانند بسیج توانایی حفظ و پرورش این فرهنگ غنی در جامعه را ندارد.