شنبه 5 مهر 1399 |

15:12:0    1399/06/25

جایگاه ویژه تشکل‌های ایثارگری در انجام مأموریت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران

محمود پاکدل گفت: از اولویت‌های ما در بنیاد شهید و امور ایثارگران و در سفرهای استانی، برگزاری جلسات هم اندیشی با تشکل‌های ایثارگری بوده است.

 

 

به گزارش حیات، سه شنبه (۲۵ شهریورماه) محمود پاکدل، معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در نشست تشکل‌های ایثارگری اظهار داشت: تشکل‌ها و دانش‌پژوهان در ساختار بنیاد، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است.
محمود پاکدل بیان داشت: در هر سفر کاری به استان‌ها حداقل با دو تشکل ایثارگری نشست‌هایی را برگزار کردیم و  همه سوالات آن‌ها را به صورت مکتوب پاسخ داده‌ایم.
معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید تصریح کرد: عمده موضوعاتی که همواره مورد توجه ویژه قرار دارد،  بهبود مستمر روند ارائه خدمات به جامعه ایثارگری است و  شنیدن نظرات اعضای تشکل‌ها می‌تواند شرایطی را فراهم کند تا در ادای وظیفه خدمت رسانی و ادای مطالبات با توجه به اولویت‌های جامعه ایثارگران تنظیم برنامه کنیم.
پاکدل تاکید کرد: یکی از مهم‌ترین جنبه‌های مشورتی با تشکل‌ها، حل مشکلات جامعه ایثارگری متناسب با مطالبات جامعه ایثارگری است که رضایت این عزیزان را هم تأمین می‌کند.
پاکدل عنوان کرد: تلاش تشکل‌های ایثارگری در کنار اقدام جهادی ریاست بنیاد شهید نقش بسزایی را در پرداخت بخش عمده معوقات ایثارگری ایفا کرد.
در ادامه این نشست نیز، عادل مهری، مدیرکل مرکز دانش‌پژوهان و تشکل‌های ایثارگری گفت: چهار کمسیون فرهنگی، بهداشت و درمان، حقوقی و اقتصاد مقاومتی فعالیت خود را در مرکز تشکل‌ها آغاز کرده‌اند که امیدواریم‌ به نتایج مناسبی برای بهبود شرایط جامعه ایثارگران منتج شود.
وی افزود: همه تلاش ما در مرکز تشکل‌های شاهد و ایثارگر، ایجاد تعاملی سازنده با معاونت‌های بنیاد شهید و امور ایثارگران برای رفع مشکلات جامعه ایثارگری است.
در پایان این نشست، نمایندگانی از  کمسیون‌ها و انجمن‌های تشکل‌های شاهد و ایثارگر نظرات خود را با معاونت تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید مطرح کردند.

 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران