چهارشنبه 22 مرداد 1399 |

برنامه ریزی برای ساخت مسکن ایثارگری در 10 هزار قطعه زمین در استان های تهران، اصفهان، زنجان و مرکزی

19:6:0    1399/04/05 رییس بنیاد شهید اعلام کرد:

برنامه ریزی برای ساخت مسکن ایثارگری در 10 هزار قطعه زمین در استان های تهران، اصفهان، زنجان و مرکزی

رییس بنیاد شهید از برنامه ریزی ساخت واحدهای مسکونی ایثارگری در 10 هزار قطعه زمین واقع در استان های تهران، اصفهان، زنجان و مرکزی خبر داد و گفت: با قول مساعد استاندار محترم البرز، ان‌شاءالله به زودی شاهد برطرف شدن مشکل زمین ۷ هکتاری منطقه رجایی کرج خواهیم بود تا ۱۴۰۰ نفر از ایثارگران در این منطقه خانه دار شوند.

به گزارش پایگاه خبری حیات، سعید اوحدی معاون رییس جمهوری و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در سفر به استان البرز در مراسم افتتاح ۱۷۴ واحد مسکونی ایثارگری در شهر جدید هشتگرد گفت: با برنامه ریزی های صورت گرفته ۱۰ هزار فقره زمین در استان های مختلف تهیه شده است تا کار ساخت مسکن در این مناطق نیز انجام شود که در حال حاضر کار ساخت ۲ هزار واحد در ۴ استان زنجان، تهران، اصفهان و مرکزی کلید خورده و ان شاء الله شاهد تحویل این خانه ها به متقاضیان باشیم.


وی با اشاره به تاکید رییس جمهوری در تامین مسکن برای جامعه معزز ایثارگری، افزود: در همین راستا تفاهم نامه ای نیز با وزارت راه و شهرسازی تنظیم شده و به زودی اجرایی می‌شود. ضمن اینکه آمادگی بانک ها را برای تامین اعتبار دریافت کردیم. علاوه بر آن استاندار محترم البرز نیز به ما قول داده اند، مشکل زمین ۷ هکتاری منطقه رجایی کرج حل شود تا ان شاءالله ۱۴۰۰ نفر از ایثارگران در این منطقه خانه دار شوند.
بنابه این گزارش، افتتاح امروز در زمینی به مساحت ۲۷ هزار متر مربع بنا در دو طبقه بنا در شهر جدید هشتگرد ساخته شده است که بعد از افتتاح امروز، ۱۷۴واحد مسکونی آن تحویل جامعه ایثارگری می شود.


رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران همچنین در دیدار با ایثارگران استان البرز، موضوع اشتغال فرزندان شهدا و ایثارگران را موضوع بسیار مهمی دانست و گفت: باید با عزمی جدی به سمتی برویم که مشکل اشتغال ایثارگران نیز مرتفع شود.
اوحدی در ادامه، سفر خود به استان البرز با خانواده شهیدان «فتح الله، حبیب الله و محمد بغدادی»، آزاده و جانباز «محسن کیان» و جانباز «موسی فلاحتداری» دیدار و گفت‌وگو کرد.

 

گزارش تصویری سفر رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران به استان البرز


 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران