جمعه 14 آذر 1399 |

حقوق 40 میلیون تومانی در بنیاد شهید نداریم

15:43:0    1399/03/26 عیسی زاده نماینده مجلس یازدهم:

حقوق 40 میلیون تومانی در بنیاد شهید نداریم

یک نماینده مجلس با تکذیب پرداخت حقوق های 40 میلیونی در بنیاد شهید از قول وی در یکی از رسانه ها گفت: در بنیاد شهید، حقوق 40 میلیونی اصلا وجود ندارد و با توجه به اینکه در دو دوره عضو کمیسیون اجتماعی مجلس بودم از نزدیک با بنیادشهید و امور ایثارگران آشنا هستم و می دانم چنین نیست.

مهدی عیسی‌زاده نماینده مردم میاندوآب در مجلس شورای اسلامی با تکذیب درج مطلبی از قول وی در یکی از رسانه ها مبنی بر پرداخت حقوق های 40 میلیون تومانی در بنیاد شهید، به خبرنگار ما گفت: من دو دوره در کمیسیون اجتماعی مجلس بود و با ریز و بم بنیاد شهید آشنا هستم و می دانم که اصلا حقوق 40 میلیونی در بنیاد شهید نداریم.
وی افزود: من چنین چیزی نگفتم و خبرنگاری با من تماس گرفت و احتمالا به وی گفته ام که حتی 40 میلیون تومان هم کفاف هزینه های درمان جانبازان را نمی دهد و سپس از لابه لای صحبت های غیررسمی من با حذف مقدمه چنین تیتری زده است.
عیسی زاده همچنین در مورد طرح موضوع دستفروشی همسر یک جانباز یا شهید در مترو نیز تصریح کرد: در آنجا نیز چنین شده است چراکه من اشاره ای داشتم به شرایط سخت همسران شهید و جانباز و گفتم که در جامعه این طور تصور می شود که آنها در رفاه کامل هستند درحالیکه چنین وضعی نیست و خانواده جانبازان و ایثارگران در شرایط سختی زندگی می کنند.
این مقام مسوول با ابراز علاقه و رابطه نزدیک خود به خانواده ایثارگران و شهدا اظهار کرد: جانبازان بخصوص جانبازان قطع نخاع و اعصاب روان، وضعیت شرایط بسیار بدی دارند که تحمل یک دقیقه آن برای من و شما ممکن نیست و خانواده آنها نیز از این بابت 30 تا 40 سال است که تحت فشار هستند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران