سه شنبه 8 مهر 1399 |

سفرهای راهیان نور تا اطلاع ثانوی متوقف شده است

18:45:0    1399/03/16 رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور خبر داد:

سفرهای راهیان نور تا اطلاع ثانوی متوقف شده است

رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور گفت: به منظور جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و حفظ سلامتی مردم با هماهنگی ستاد ملی مبارزه با کرونا و با دستور رییس ستاد کل نیروهای مسلح، همه سفرهای راهیان نور به مناطق دفاع مقدس تا اطلاع ثانوی متوقف شده است.

به گزارش پایگاه خبری حیات و به نقل از روابط عمومی راهیان نور، سردار بهمن کارگر رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور، در سی و هفتمین نشست ماهانه شورای سیاست‌گذاری راهیان نور کشور که با حضور فرماندهان قرارگاه‌های راهیان نور، نمایندگان تام الاختیار دستگاه‌های دولتی و اجرایی کشور در موزه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تهران برگزار شد، این مطلب را عنوان کرد.

وی با تبریک عید سعید فطر و گرامیداشت سالروز آزاد سازی خرمشهر و روز دزفول مقاوم، اظهار داشت: عملیات بیت‌المقدس و آزاد سازی خرمشهر توسط رزمندگان اسلام نقش بسزایی در تغییر استراتژیک و سرنوشت دفاع مقدس داشت که طی آن بیش از پنج هزار کیلومتر از خاک سرزمین میهن عزیزمان آزاد شد.

رییس ستاد مرکزی راهیان نور کشور همچنین از عملکرد ستاد راهیان نور حوزه‌های علمیه کشور و خدمات روحانیت معزز در پیشگیری و مقابله با شیوع بیماری کرونا تقدیر و تشکر کرد و گفت: بسیاری از این تلاش‌ها و خدمات از دید عموم مردم مخفی مانده که باید با کار رسانه‌ای مناسب به این موضوع پرداخته شود.

بنابه این گزارش، دیروز (پنجشنبه) وزارت بهداشت ضمن اعلام هشدار از وضعیت شیوع و گسترش ویروس کرونا در استان خوزستان، وضعیت این استان را قرمز اعلام کرد

همچنین سعید نمکی وزیر بهداشت و رییس ستاد ملی مبارزه با کرونا با اعلام هشدار از وضعیت شیوع بیماری در چند استان کشور از جمله خوزستان، تصریح کرد: هرچه از مردم خواهش کردیم که عروسی و عزا برگزار نکنید، اما گوش نکردند و در استانی مانند خوزستان‌ همه مراسمات را برگزار کردند و قبیله‌ای آمدند و رفتند و روبوسی و هلهله کردند، اما ما می‌دانستیم که این یک زنگ خطر است برای شیون‌های آینده. هرچه هم گفتیم متاسفانه کسی گوش نکرد.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران