یکشنبه 4 اسفند 1398 |

پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به تشکل‌های شاهد و ایثارگر به مناسبت روز تشکل‌ها

17:43:0    1398/05/22

پیام تبریک حجت الاسلام و المسلمین شهیدی به مناسبت روز تشکل‌ها

حیات: نماینده ولی فقیه، معاون رییس جمهور و‌ رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران با صدور پیامی به مناسبت ۲۲ مرداد روز «تشکل ها و مشارکت‌های اجتماعی»، این روز را به همه دبیران و اعضای تشکل‌های شاهد و ایثارگر تبریک گفت.

به گزارش پایگاه خبری حیات، متن پیام حجت الاسلام و المسلمین سیدمحمدعلی شهیدی به شرح زیر است:
در تاریخ درخشان بیش از چهل ساله انقلاب اسلامی حضور فعال مردم به عنوان رکن اصلی و تاثیرگذار در صحنه های مختلف اجتماعی و سرنوشت ساز همواره از اهمیت ویژه و خاص برخوردار بوده است؛ چراکه وفاق ملی و همراهی گروه‌های مختلف اجتماعی در فراز و نشیب‌های پس از انقلاب اسلامی و دفاع مقدس تا امروز در مواجهه با بحران‌ها، تحریم‌ها و توطئه‌های دشمنان به ویژه استکبار جهانی بر هیچ کس پوشیده نیست.
در این بین، ایثارگری و حس شهادت طلبی فرزندان این آب و خاک با تمسک به کلام حق و تاسی از آرمان‌های والای حضرت امام خمینی(ره) و منویات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) و حضور مداوم و سرنوشت‌ساز مردم موجبات پیروزی و ثبات نظام جمهوری اسلامی را در دشوارترین عرصه‌ها فراهم آورده است؛ لذا بایستی ضمن الگو قراردادن این عزیزان، همواره آنها را در کانون توجه شایسته و بایسته خود قرار دهیم.
تشکل‌های شاهد و ایثارگر به نمایندگی از جامعه ایثارگری ضمن یادآوری مسئولیت‌ها و جایگاه خطیر آن در نظام جمهوری اسلامی ایران به رسالت انقلابی خود به خوبی عمل کرده و به عنوان بازوان پرتوان نظام جمهوری اسلامی، نقش ولی‌نعمتان انقلاب را در حد توان ایفا می‌نمایند.
اینک در 22 مرداد ماه که به نام روز «تشکل‌ها و مشارکت‌های اجتماعی» نامگذاری شده است اینجانب این روز فرخنده را به شما دبیران و اعضای محترم تشکل‌های شاهد و ایثارگر تبریک عرض نموده و توفیق روزافزون همه خادمان و دست‌اندرکاران انقلاب و نظام جمهوری اسلامی را از درگاه احدیت متعال مسئلت می‌نمایم.
سید محمد علی شهیدی

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :