یکشنبه 11 خرداد 1399 |

13:12:0    1398/04/19 درتابستان 98 با همکاری سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور در مشهد مقدس برگزار می شود

اردوی آموزشی ، تفریحی و زیارتی دانش آموزان شاهد و ایثارگر استثنایی

حیات:اردوی آموزشی ، تفریحی و زیارتی دانش آموزان شاهد و ایثارگر استثنایی با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان آموزش و پرورش استثنائی با حضور دانش آموزان و بهمراه مادران آنها در دو دوره پسران و دختران در تابستان امسال در مشهد مقدس برگزار شود.

به گزارش پایگاه خبری حیات،جلسه هماهنگی و تبادل نظر در موضوع برگزاری اردوی آموزشی ، تفریحی و زیارتی دانش آموزان شاهد و ایثارگر استثنایی ( با نیازهای ویژه ) در سال 1398 با همکاری سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور برگزار شد .

در این جلسه که با حضور معاونین سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور و مدیر کل آموزش بنیاد شهید و امور ایثارگران به اتفاق کارشناسان ذیربط برگزارشد ، موضوع ارائه خدمات شایسته به این عزیزان و نیز برگزاری اردوی آموزشی ، تفریحی و زیارتی در مشهد مقدس با مشارکت سازمان آموزش و پرورش استثنایی و معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت .

در ادامه محمد علی  فقیه،مدیرکل آموزش بنیاد شهید، ضمن تشکراز اقدامات و حمایت های سازمان آموزش و پرورش استثنائی در قبال دانش آموزان شاهد و ایثارگر گفت: همه ما در قبال این عزیزان مسئول و می بایستی با تمام توان در خدمت آنان و گره گشای مشکلاتشان باشیم.

مدیر کل آموزش در این جلسه حمایت خاص از این  قشر آسیب پذیر را مورد تأکید قرار داد و در ادامه گفت: دانش آموزان با نیازهای ویژه در شرایط سخت به تحصیل خود ادامه می دهند و والدین آنان بوِیژه مادران مکرم این عزیزان نباید در گذر زمان مورد غفلت قرار گیرند زیرا بار سنگین زندگی دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه به طور مستقیم به دوش مادران است، لذا حمایت همه جانبه از این قشر معزز لازم و اجتناب ناپذیر است.

در ادامه این جلسه غفوریان، معاون برنامه ریزی آموزشی و توانبخشی سازمان آموزش و پرورش استثنائی کشور گفت: دانش آموزان شاهد و ایثارگر با نیازهای ویژه در اولویت بهره مندی از خدمات این سازمان هستند و  برای ما مایه افتخار است که بتوانیم خدمات لازم از جمله برگزاری اردوی ویژه برای این عزیزان را با مشارکت معاونت فرهنگی و آموزشی بنیاد برگزار کنیم .

در پایان مقرر شد این اردو با مشارکت بنیاد شهید و امور ایثارگران و سازمان آموزش و پرورش استثنائی با حضور دانش آموزان و بهمراه مادران آنها و با برنامه های متنوع آموزشی ، زیارتی ، ورزشی و تفریحی در دو دوره پسران و دختران در تابستان امسال در مشهد مقدس برگزار شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :