پنجشنبه 25 مهر 1398 |

اعلام زمان ویرایش اطلاعات ایثارگران متقاضی شرکت در ازمون استخدامی اتش نشانی

1398/04/16 مدیرکل اشتغال و کارافرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران به حیات خبر داد:

اعلام زمان ویرایش اطلاعات ایثارگران متقاضی شرکت در ازمون استخدامی اتش نشانی

حیات: ایثارگران متقاضی که زمان ثبت نام در سیستم سجایا بیکار به عنوان بیکار ثبت نشده بودند و طی این مدت موفق به ثبت نام در لیست بیکاران سیستم مذکور شده اند می توانند طبق اعلام مرکز ازمون جهاد دانشگاهی در روز یکشنبه 98/4/23 نسبت به ویرایش اطلاعات و سهمیه مورد درخواست خود اقدام کنند.

سردار حسن زاده مدیرکل اشتغال و کارافرینی بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به برگزاری ازمون استخدامی مشاغل اتش نشانی شهرداری های کشور در گفت و گو با پایگاه خبری حیات اظهار داشت: زمان ثبت نام این ازمون که در حال انجام است ساعت 24 روز چهارشنبه 98/4/19 به پایان می رسد.

وی افزود: ایثارگرانی که تا تاریخ مذکور موفق به ثبت بیکاری خود در سیستم سجایای بنیاد نشده اند می توانند تا تاریخ فوق نسبت به ثبت بیکاری خود اقدام کنند.

وی با اشاره به ایثارگرانی که در زمان ثبت نام استفاده از سهمیه حداقل 25 درصد برای انان تایید نشده است تصریح کرد: ایثارگران متقاضی که زمان ثبت نام در سیستم سجایا به عنوان بیکار ثبت نشده بودند و طی این مدت موفق به ثبت نام در لیست بیکاران سیستم مذکور شده اند می توانند طبق اعلام مرکز ازمون جهاد دانشگاهی در روز یکشنبه 98/4/23 نسبت به ویرایش اطلاعات و سهمیه مورد درخواست خود اقدام کنند.

مدیرکل اشتغال و کارافرینی بنیاد تاکید کرد: تاریخ تعیین شده برای ویرایش نهایی و غیرقابل تمدید می باشد بنابراین ایثارگران متقاضی در این زمینه دقت لازم را در نظر داشته باشند.

یاداوری می شود در این ازمون 4 هزار نفر استخدام می شوند که هزار نفر( 25 درصد ان ها) از میان ایثارگران خواهد بود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :