شنبه 23 آذر 1398 |

در زمینه اشتغال فرزندان ایثارگران عملکرد کارهای مناسبی صورت گرفته

17:26:0    1398/04/15 معاون تعاون وامور اجتماعی استان البرز

کارهای مناسبی در زمینه اشتغال فرزندان ایثارگران صورت گرفته

حیات: معاون تعاون وامور اجتماعی استان البرزگفت: بنیاد شهید استان البرز بامواردی از جمله ساخت و خرید و مناسب سازی مسکن، خرید زمین، تسهیلات وام قرض الحسنه و وام حمایتی کم بهره در حوزه اشتغال برای فرزندان ایثارگران در صورت داشتن توانمندی زمینه اجرایی عملکرد بالا را ایجاد کرده است.

محمدعلی عالیانی معاون تعاون وامور اجتماعی استان البرز گفت: بنیاد شهید استان در این زمینه بسیار موفق عمل کرده است و با مواردی از جمله ساخت و خرید و مناسب سازی مسکن، خرید زمین، تسهیلات وام قرض الحسنه و وام حمایتی کم بهره در حوزه اشتغال برای فرزندان ایثارگران در صورت داشتن توانمندی زمینه اجرایی عملکرد بالا را ایجادکرده است.

وی بااشاره به وضعیت اکنون جامعه گفت:ایثارگران هم از دیگر افراد جامعه جدانیستند چراکه حتی فشار برروی ایثارگران نیز بیشتر است.

معاون تعاون وامور اجتماعی  اظهار کرد: بنیاد شهید وامور ایثارگران استان البرز همچنان در تلاش است تا با کمک به وضعیت معیشتی و اشتغال فرزندان ایثارگران  کمی از این وضع جامعه که گریبانگیر همه از جمله خود دولت است را کم کند.

عالیانی ادامه داد: اگر فرزندان ایثارگران توانایی ومهارت لازم اشتغال را نداشتند؛بنیادشهید استان کمک می کند تا توانایی لازم را یادبگیرند وبعد به آنها وام می دهیم تاوارد عرصه رقابت واشتغال همانند دیگر افراد جامعه شوند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :