پنجشنبه 21 آذر 1398 |

پرداخت 7000 میلیارد ریال خسارت به ایثارگران سیل زده گلستان

14:31:0    1398/03/27 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان به حیات خبر داد:

پرداخت 7000 میلیارد ریال خسارت به ایثارگران سیل زده گلستان

حیات: مدیرکل بنیاد شهید استان گلستان گفت: تا امروز مبلغ 700 میلیون تومان از سوی شرکت های بیمه ای به ایثارگران سیل زده پرداخت شده است که ایثارگران سیل زده معترض به کارشناسی بیمه می توانند درخواست ارزیابی مجدد کنند.

اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید استان گلستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات گفت: تیم های ارزیاب بیمه با استقرار کارشناسان خود در مناطق سیل زده گلستان بررسی های نهایی خود را به پایان رساندند.

وی افزود: بر اساس آخرین گزارشات، تاکنون بررسی 920 مورد از منازل ایثارگران در مناطق سیل زده استان صورت گرفت که پرداخت حق بیمه آنها نیز به سرانجام رسیده است.

وزیری با بیان اینکه از این تعداد خسارت 520 خانواده به حساب آنها واریز شد، اضافه کرد: تا به امروز مبلغ 700 میلیون تومان از سوی شرکت های بیمه ای به ایثارگران سیل زده پرداخت شده تا به زودی شاهد شروع دیگر جریان زندگی در استان گلستان باشیم.

مدیرکل بنیاد شهید استان گلستان با تأکید بر این که سیل گلستان هیچ خسارتی به منازل ایثارگران وارد نکرده است، گفت: خسارت این مناطق شامل مزارع کشاورزی بوده که هزینه آنها پرداخت شده است.

وی یادآور شد: با تکمیل پرونده های موجود، پیش بینی می شود که مبلغ حدود 1 میلیارد تومان در اختیار ایثارگران سیل زده گلستان قرار بگیرد تا به زندگی خود رونقی دوباره ببخشند.

وزیری در پایان تصریح کرد: هر کدام از ایثارگرانی که به نظر کارشناسان بیمه معترض هستند می توانند درخواست ارزیابی مجدد داشته باشند تا حقی از آنها ضایع نشود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :