یکشنبه 11 خرداد 1399 |

606 هزار ایثارگر کارت هوشمند ایثارگری دریافت کرده اند

14:55:0    1398/03/22

606 هزار ایثارگر کارت هوشمند ایثارگری دریافت کرده اند

حیات: از مجموع 985 هزار ایثارگر واجد شرایط دریافت کارت هوشمند، 632 هزار نفر از طریق سایت ایثار برای گرفتن کارت هوشمند ایثارگری ثبت نام کرده اند که برای 606 هزار نفر، کارت صادر و به ادرس شان ارسال شده است.

محمود پاکدل معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با پایگاه خبری حیات اظهار داشت: مجموع واجدین شرایط برای گرفتن کارت هوشمند ایثارگری بنیاد شامل خانواده شهدا، جانبازان بالا و زیر 25 درصد و ازادگان بودند که در مجموع 985 هزار نفر را در بر می گرفت.

وی افزود: تا امروز از تعداد ذکر شده 632 هزار نفر از طریق سایت ایثار برای گرفتن کارت هوشمند ایثارگری ثبت نام کرده اند که 606 هزار کارت برایشان صادر و به ادرس شان ارسال شده است.

به بیان پاکدل،  در مجموع 65 درصد واجدان شرایط در سایت ثبت نام کرده و 61 درصد کارت هوشمند را گرفته اند.

معاون تعاون و امور اجتماعی بنیاد شهید و امور ایثارگران با تفکیک واجدین شرایط کارت هوشمند ایثارگری توضیح داد: تعداد خانواده های شهدا 384 هزار نفر می باشد که 240 هزار نفر از ایشان کارت هوشمند دریافت کرده اند، امار جانبازان بالای 25 درصد 243 هزار نفر است که برای 185 هزار نفر پس از ثبت نام، کارت ایثارگری صادر و ارسال شده است. 339 هزار جانباز زیر 25 درصد واجد شرایط داریم که 180 هزار نفر کارت هوشمند ایثارگری را دریافت کرده اند و بالاخره تعداد ازادگان غیرجانباز 19 هزار نفر است که برای 13 هزار نفر از این عزیزان کارت هوشمند ارسال شده است.

پاکدل با اشاره به این که کارت های شناسایی قبلی فاقد اعتبار است یاداور شد: برای رفاه حال عزیزانی که هنوز کارت هوشمند جدید را دریافت نکرده اند برای این که در دریافت تسهیلات و خدمات دچار مشکل نشوند تمهیداتی اندیشیده ایم ولی باید عزیزان یاد شده هر چه سریع تر برای دریافت کارت اقدام کنند.

وی در پایان تاکید کرد: ایثارگران در سراسر کشور می‌توانند با ورود به پایگاه اینترنتی ایثار، در بخش خدمات الکترونیک پس از درج کد کاربری (کد ملی) و رمز عبور، اطلاعات مشاهده شده را تائید و برای صدور کارت اقدام کنند. افرادی که رمز عبور ندارند نیز می‌توانند به مراکز هاتف بنیاد شهید در محل سکونت مراجعه و این رمز را دریافت و برای ثبت نام اقدام کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :