یکشنبه 11 خرداد 1399 |

پرداخت 4 میلیارد و 500 میلیون ریال خسارت به ایثارگران سیل زده مازندران

10:50:0    1398/03/22 مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران مازندران در گفت و گو با حیات خبر داد:

پرداخت 4 میلیارد و 500 میلیون ریال خسارت به ایثارگران سیل زده مازندران

حیات: تا نیمه اردیبهشت ماه 245 پرونده از میزان خسارت سیلاب به ایثارگران تشکیل و مبلغی بیش از 4 میلیارد و 500 میلیون تومان به ایثارگران سیل زده مازندران پرداخت شد.

هدایت مظلومی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان مازندران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات، گفت: بعد از وقوع سیل در فروردین ماه سال جاری در برخی شهرهای استان مازندران، کارشناسان بیمه کوثر برای ارزیابی میزان خسارات وارده به مناطق سیل زده به سرعت وارد عمل شدند و کار ارزیابی خود را از همان ساعات اولیه آغاز کردند.

وی افزود: با توجه به نظرات کارشناسی نمایندگان بیمه تا نیمه اردیبهشت ماه  245 پرونده تشکیل و مبلغی بیش از 450 میلیون تومان به ایثارگران سیل زده پرداخت شد.

مدیرکل بنیاد استان مازندران اضافه کرد: ارزیابی و تکمیل دیگر پرونده های باقی مانده در حال انجام است که پس از بررسی، خسارت آنها نیز پرداخت می شود.

وی اضافه کرد: در حادثه سیل مازندران تنها 2 مورد تخریب منازل وجود داشت که با تدابیر اندیشیده شده منازل آنها به صورت اجاره ای فراهم و هزینه یکسال سکونت آنها توسط بیمه کوثر انجام شد.

مظلومی در ادامه به خدمات دیگر بنیاد شهید استان اشاره کرد و گفت: علاوه بر بیمه کوثر، خدمات و تسهیلاتی نیز توسط بنیاد خود استان در اختیار سیل زدگان قرار گرفت تا هر چه سریع تر به زندگی عادی خود بازگردند.

مدیر کل بنیاد استان مازندران افزود: با تلاشهای انجام شده موفق شدیم تا مبلغ 240 میلیون تومان را در اختیار افراد سیل زده 10 شهرستان مازندران قرار دهیم تا هر چه زودتر وضعیت زندگی خود را سامان دهند.

وی ادامه داد: در زمینه کالاهای اساسی نیز وسایلی از جمله یخچال، گاز، ظروف، پتو و غیره نیز با همکاری ستاد فرمان امام خمینی (ره) تهیه شد که مستقیما در اختیار ایثارگران مناطق سیل زده قرار دادیم.

 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :