یکشنبه 11 خرداد 1399 |

خبر بکارگیری بازنشستگان در سطوح مدیریتی بنیاد شهید و امور ایثارگران صحت ندارد

11:0:0    1398/03/21 معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با حیات:

خبر بکارگیری بازنشستگان در سطوح مدیریتی بنیاد شهید و امور ایثارگران صحت ندارد

حیات: خبر بکارگیری بازنشستگان در سطوح بالای مدیریتی در بنیاد شهید و امور ایثارگران صحت ندارد.

سید منصور میرمرادی معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران ضمن تکذیب خبر بکارگیری بازنشستگان در سمت های بالای مدیریتی در بنیاد در گفت و گو با پایگاه خبری حیات تاکید کرد: این خبر صحت ندارد چرا که بنیاد شهید و امور ایثارگران حتی قبل از ابلاغ قانون منع بکارگیری بازنشستگان در دستگاه های اجرایی مصوب مرداد ماه سال 97، ان را اجرا کرده بود.

وی با اشاره به استثنائات این قانون یاداور شد: جانبازان بالای ۵۰ درصد، آزادگان بالای سه سال اسارت و فرزندان شهدا از شمول این قانون مستثنی می‌باشند ولی بنیاد شهید و امور ایثارگران بعد از ابلاغ قانون حتی استثنائات قانون در بکارگیری این عزیزان(جانبازان بالای ۵۰ درصد، آزادگان بالای سه سال اسارت و فرزندان شهدا) را به حداقل رسانده است.

معاون توسعه مدیریت و منابع بنیاد شهید و امور ایثارگران با اشاره به ادعای مطرح شده در مورد بکارگیری حداقل 27 بازنشسته در سطوح بالای مدیریتی در بنیاد  تصریح کرد: اعلام می کنیم اجرای این قانون به طور کامل در بنیاد و سازمان های مربوطه و شرکت های وابسته انجام شده است.

وی یاداور شد: همان طور که اشاره شد با این که جانبازان بالای ٥٠ درصد و ازادگان با حداقل ٣ سال اسارت و فرزندان شهدا جزء استثنائات قانون هستند و می توانند همچنان بر سر کار خود بمانند ولی ما بسیار محدود از ایشان بر حسب ضرورت بهره گرفته ایم که شاید تعدادشان به عدد انگشتان یک دست هم نرسد.

دکتر میرمرادی بار دیگر تاکید کرد: کسانی که در این زمینه نظری غیر از انچه گفته شد دارند و معتقدند بنیاد با بکارگیری بازنشستگان قانون را زیر پا گذاشته است اگر مصداقی دارند اعلام کنند تا پیگیری شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :