یکشنبه 11 خرداد 1399 |

گزارش اقدامات بنیاد خوزستان در رسیدگی به ایثارگران سیل زده

12:52:0    1398/03/19 در گفت و گوی حیات با مدیرکل بنیادشهید و امور ایثارگران خوزستان تشریح شد:

اخرین اقدامات بنیاد خوزستان در پرداخت خسارت به ایثارگران سیل زده

حیات:

عبدالرضا فرجیان مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات، در رابطه با آخرین اقدامات بنیاد برای سیل زدگان استان گفت: با ارزیابی های انجام شده توسط بیمه کوثر 243 مورد پرونده خسارت به ایثارگران استان ثبت شده که تا به امروز  228 فقره آن مورد ارزیابی قرار گرفته است.

وی افزود: برای رفاه حال سیل زدگان ایثارگر و تسریع رسیدگی به خسارت وارد شده به انان، 81 فقره بیمه حوادث غیرمترقبه توسط بیمه کوثر پرداخت شده که میانگین پرداختی، حدود 2.5 میلیون تومان بوده است.

فرجیان با بیان این که تا به امروز مبلغ 204 میلیون تومان خسارت حاصل از سیل خوزستان در اختیار ایثارگران استان قرار گرفته، تصریح کرد: بالاترین مبلغ  خسارت 7 میلیون و 600 هزار تومان و پایین ترین آن 400 هزار تومان بوده است.

مدیرکل بنیاد استان خوزستان در ادامه به جزئیات خسارات وارده به ایثارگران هر شهرستان پرداخت و اضافه کرد: مجموع پرونده ها در اهواز و منطقه یک تعداد ان، 53 پرونده، شهرستان ایذه 40، مسجد سلیمان 38 ، سوسنگرد 24، حمیدیه  25، شوشتر 20 و شادگان 5 پرونده  بوده که در سایر شهرستان ها نیز پیگیری تکمیل پرونده ها برای پرداخت خسارت در حال انجام است.

وی با اشاره به این که هیچ یک از ایثارگران استان خوزستان دچار مشکلات اسکان نیستند، گفت: بیشترین خسارت به مزارع کشاورزی وارد شده است.

مدیر کل بنیاد استان خوزستان خاطر نشان کرد: پرداخت خسارت به ایثارگران همچنان در حال انجام است و با تکمیل پرونده  مراحل واریزی آنها انجام می شود؛ همچنین با عنایت به فرمایشات مقام معظم رهبری در خطبه های نماز عید فطر و توجه به استان خوزستان مسئولان پیگیر امور جاری استان هستند تا هر چه سریعتر تمام مشکلات حل شود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :