یکشنبه 22 تیر 1399 |

دومین بخش از کمک های مردمی را به خوزستان ارسال کردیم

11:39:0    1398/02/28 مدیر کل کانون همبستگی فرزندان شاهد در گفت و گو با حیات عنوان کرد:

دور جدید کمک های مردمی به خوزستان جلوه گر ایثار اجتماعی

حیات: مدیر کل کانون همبستگی فرزندان شاهد استان بوشهر از ارسال دومین دور از کمک های مردمی برای مردم سیل زده روستاهای باوی و ویس خوزستان خبر داد.

محمد جواد فرامرزی در گفت و گو با پایگاه خبری حیات اذعان کرد: از زمان شروع آب گرفتگی در شهرهای مختلف استان خوزستان کانون همبستگی فرزندان شاهد استان بوشهر به همراه هیئت امنا مسجد آذربایجانی های مقیم بوشهر و همچنین با همیاری گروه جهادی ایثارگران بدون مرز اقدام به ارسال کالاهای مورد نیاز و ضروری زندگی به مردم سیل زده خوزستان کرده است.

وی ادامه داد: ارسال دومین دور از کمک های مردم به شهرهای سیل زده در راستای ترویج فرهنگ ایثار  بوده است تا بتوانیم گوشه ای از دردهای مردم خوزستان را التیام بخشیم.

فرامرزی با بیان این که هر بسته از کالاهای ارائه به نام و تصویر یک شهید مزین شده گفت: تمامی بسته های ارائه شده به نام و تصویر یکی از شهدای دوران دفاع مقدس است که بتوانیم یاد و نام شهدا را گرامی بداریم و اعلام کنیم که ارزش های انقلابی و ایمانی همچنان ادامه دارد.

وی ادامه داد: در همین خصوص یک دستگاه کامیون شامل مواد غذایی، پوشاک، مواد شوینده و بهداشتی در دهمین روز ماه مبارک رمضان مصادف با روز شهادت حضرت خدیجه سلام الله علیه... راهی مناطق سیل زده استان خوزستان کردیم که تا مردم خوزستان بدانند که تنها نیستند و جوانان انقلابی کشور همراه آنها خواهند بود. 

فرامرزی در خصوص شناسایی مردم سیل زده هم گفت: لازم به ذکر است که این کمک ها با برنامه ریزی و شناسایی قبلی در اختیار مردم مناطق محروم روستایی استان خوزستان قرار گرفته است. در همین راستا ما با بررسی مناطق سیل زده و نیازمندی هایی که مردم در این مناطق داشتند دو روستای باوی و ویس را انتخاب و برای کمک به آنها دومین بخش از کمک های مردمی را به این مناطق ارسال کردیم.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران