پنجشنبه 15 خرداد 1399 |

بنیاد حفظ آثار از زندگی 320 بانوی رزمنده گلستانی کتاب تهیه می کند نه مستند

14:31:0    1398/02/24 حیات گزارش می دهد:

بنیاد حفظ آثار از زندگی 320 بانوی رزمنده گلستانی کتاب تهیه می کند نه مستند

حیات: بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس مسئول تهیه مجموعه کتاب از زندگینامه بانوان رزمنده استان گلستان است.

روز گذشته خبری مبنی بر ساخت مستندی از 320 بانوی رزمنده استان گلستان با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران در برخی رسانه ها منتشر شد با توجه به این که رزمندگان دفاع مقدس، جزء جامعه هدف بنیاد شهید و امور ایثارگران نیستند خبرنگار پایگاه خبری حیات  برای روشن شدن موضوع را پیگیری کرد.

کسب خبر در این زمینه از استانداری گلستان و بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان نشان داد در جلسه ای که دیروز 24 اردیبهشت، در گرگان با حضور نمایندگانی از استانداری، بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس و بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان تشکیل شد، تصمیماتی در حوزه زنان رزمنده گرفته شده است.

غیناقی مدیر کل امور بانوان و خانواده استانداری گلستان ضمن تایید این خبر به حیات گفت: در جلسه تصمیم گرفته شد بنیاد حفظ آثار استان با همکاری استانداری، از زندگینامه 320 بانوی رزمنده استان کتاب تهیه کند.

وی افزود: برخی رسانه ها به جای نام بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس، از بنیاد شهید و امور ایثارگران نام برده اند که اشتباه است همچنین در خبر رسانه ها گفته شده مستند تهیه می شود که در ذهن فیلم مستند از زندگی این عزیزان متبادر می شود در حالی که قرار است کتاب تهیه و منتشر شود.

اسرافیل وزیری مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران گلستان نیز در این باره افزود: بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس در حال انجام این تصمیم است و بنیاد شهید و امور ایثارگران در این باره مسئولیتی ندارد.

محضری نماینده بنیاد حفظ آثار و ارزش های دفاع مقدس حاضر در جلسه روز گذشته و همچنین مسئول این پروژه به حیات گفت: استان گلستان 320 بانوی رزمنده دارد که تصمیم گرفته شد مجموعه کتابی از زندگی نامه همه این عزیزان تهیه شود. در حال حاضر مصاحبه با بانوان رزمنده در حال تکمیل است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :