یکشنبه 11 خرداد 1399 |

حل مشکل حقوقی بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و شهرداری پیشوا

15:2:0    1398/02/22 حیات گزارش می دهد:

حل مشکل حقوقی بین بنیاد شهید و امور ایثارگران و شهرداری پیشوا

حیات: مشکل حقوقی پیش آمده بین شهرداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیشوا با همکاری دادستان و فرمانداری این شهرستان حل شد.

سید علی طباطبایی رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران پیشوا با اشاره به خبر رسانه ها مبنی بر حکم دادگاه اجرای احکام دادگستری شهرستان پیشوا در پی شکایت شهرداری پیشوا از بنیاد مبنی بر صدور دستور تخیله، به پایگاه خبری حیات گفت: مشکل حقوقی پیش آمده بین شهرداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان پیشوا با همکاری دادستان و فرمانداری این شهرستان حل شد و بنابراین حکم تخلیه ای در میان نیست.

 عبدالله مرتضوی مدیرکل بنیاد شهرستان های استان تهران نیز در این زمینه به حیات گفت: طبق توافقات بین بنیاد شهید و امور ایثارگران پیشوا و شهرداری این شهرستان صورت پذیرفته بود، شهرداری زمینی را برای ساخت مجتمع فرهنگی، ورزشی، توانبخشی برای ایثارگران در اختیار بنیاد پیشوا قرار داد.

وی افزود: بنیاد نیز طی توافق صورت گرفته نقشه های مربوط به پروژه را اماده و در اختیار شهرداری گذاشت ولی شهرداری به دلیلی که ما از آن آگاهی نداریم با بردن شکایت به دادگاه اجرای احکام ، حکم تخلیه بنیاد از این زمین را گرفت.

با توجه به صحبت های رئیس بنیاد پیشوا این مشکل حقوقی اکنون حل شده است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :