یکشنبه 11 خرداد 1399 |

35 خانواده شاهد و ایثارگر در سیل آسیب دیدند

14:46:0    1398/02/22 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شادگان در گفت و گو با حیات:

35 خانواده شاهد و ایثارگر شادگانی به بیمه کوثر معرفی می شوند

حیات:سیل شادگان به خانه 35 خانواده شاهد و ایثارگر آسیب زد که این افراد برای دریافت خسارت به بیمه کوثر معرفی می شوند.

هادی حمر رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شادگان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات اظهار کرد: سیل بعد از تعطیلات عید نوروز شادگان را در بر گرفت. ابتدا خانه های روستایی و بعد مزارع اطراف شهرستان به زیر آب رفت.

وی گفت: بخشی از مردم ساکن اطراف شادگان، در چادر های هلال احمر اسکان یافتند و گرم شدن هوا، به اردوگاه راهیان نور در اهواز فرستاده شدند و عده ای نیز در مدارس ماندند. در بین این خانواده ها، تنها چند خانواده شاهد و ایثارگر حضور داشتند که در حال حاضر همه به خانه های خود بازگشته اند.

حمر افزود: مردم شادگان از خانه هایشان خارج نشدند و آب تنها تا جلوی درب خانه ها آمده بود البته بعضی از مردم به خانه های اقوامشان رفته بودند. همچنین یکی از جانبازان که قصد ترک شهر را نداشت با کمک بنیاد توانست یک خانه  اجاره کند.

رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شادگان گفت: در این سیل تقریبا پنج خانه دچار آبگرفتگی شد و به شدت آسیب دید که منتظر تیم ارزیابی بیمه کوثر هستیم. همچنین نزدیک به 30 خانه آسیب سطحی دیده یا احتمال ریزش دارد که پس از بررسی کارشناسان بیمه جهت دریافت تسهیلات به بانک ها معرفی می شوند.

وی در پایان افزود: خانواده های شاهد و ایثارگر از امکانات لازم برخوردارند و مانند سایرین از کمک های هلال احمر و ستاد فرمان اجرایی حضرت امام(ره) بهره مند شده اند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :