شنبه 21 تیر 1399 |

خسارت های وارده به ایثارگران سیل زده حمیدیه در دست بررسی است

09:0:0    1398/02/23 رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حمیدیه در گفت و گو با حیات:

خسارت های وارده به ایثارگران سیل زده حمیدیه در دست بررسی است

حیات: رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران حمیدیه از آخرین اقدامات کارشناسی بیمه کوثر به منظور تعیین میزان خسارت های وارده به ایثارگران سیل زده خبر داد.

سید محمد بیت سعید در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات گفت: سیل خوزستان به حدود 60  خانواده ایثارگر سیل زده خسارت وارده کرده که اکثر آنها زمین های کشاورزی شان تحت شعاع سیل اخیر قرار گرفته که خوشبختانه بیمه کوثر در حال انجام مقدمات اداری برای پرداخت خسارت ها است.

بیت سعید در خصوص آخرین وضعیت بیمه ای ایثارگران سیل زده اذعان کرد: بیمه کوثر بنا بر تعهداتی که داشته در حال بررسی میزان خسارت های وارد شده به سیل زدگان ایثارگر است تا بتواند خسارت این عزیزان را پرداخت کند. ما هم در این زمینه گزارش های مکتوب و مستندی را تدوین و به استانداری خوزستان و همچنین بنیاد شهید و امور ایثارگران مرکز ارائه دادیم تا هرچه زودتر مشکلات سیل زدگان حل شود.

وی در پایان وضعیت کنونی شهر حمیدیه را تحت کنترل خواند و گفت: در شرایط کنونی آب در شهر حمیدیه فروکش کرده است و مردم توانسته اند به خانه های خود بازگردند. با وجود آن که آب در شهر حمیدیه بالا آمده بود و بیم خطر می رفت، بنیاد با دائر کردن مراکز اسکان موقت در منطقه طلائیه توانست خدمات مناسبی را به ایثارگران سیل زده ارائه دهد. با وجود این هم اکنون شرایط حمیدیه تحت کنترل است و از این بابت مشکلی نداریم.

 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران