یکشنبه 11 خرداد 1399 |

رسالت اصلی ما رساندن صدای محرومان به مسئولان است

15:28:0    1398/02/23 مدیر کل کانون همبستگی فرزندان شاهد بوشهر در گفت و گو با حیات تشریح کرد:

خدمات فرزندان شاهد و ایثارگر در مناطق ابگرفته خوزستان

حیات: مدیر کل کانون همبستگی فرزندان شاهد استان بوشهر، که خود جانباز و فرزند شهید نیز هست به تشریح خدمات جهادی فرزندان شاهد و ایثارگر در مناطق ابگرفته خوزستان پرداخت.

محمد جواد فرامرزی در گفت و گو با پایگاه خبری حیات گفت: مهمترین رسالت ما پیش از رسیدگی به مشکلات نیازمندان، پیگیری مشکلات آنهاست. از آنجایی که ارتباطات خوبی با استانداری بوشهر داریم تلاش کردیم تا همانند یک خبرنگار اقدام به رساندن صدای مردم بی بضاعت و محروم به گوش مسئولان کنیم. ما بر این باور هستیم که قبل از برداشته شدن موانع  باید مشکلات دیده شود به همین خاطر نشان دادن چالش های زندگی محرومان به مسئولان در اولویت ماست.

این جانباز 20 درصد از اعزام تیم فرزندان شاهد و ایثارگر به مناطق سیل زده خبر داد و گفت: تیمی که به مناطق سیل زده خوزستان اعزام کردیم متشکل از دو گروه جهادگران بدون مرز استان بوشهر و همچنین کانون همبستگی فرزندان شاهد این استان بود که یک هفته بعد از شروع آب گرفتگی، در استان خوزستان حضور پیدا کردند.

فرزند شهید فرامرزی از اعزام متخصصان فنی در حوزه تاسیسات به مناطق سیل زده خبر داد و اذعان کرد: تیمی که به روستاهای سوسنگرد اعزام کردیم از تکنسین های فنی در بخش تاسیسات بودند. با فراخوانی که دادیم فرزندان ایثارگری که در این زمینه تخصص داشتند برای کمک اعلام آمادگی کردند تا با خدمات رسانی به مردم سیل زده و همچنین خانواده های شاهد و ایثارگر در این زمینه مشکلاتی را از دوش انان بردارند.

وی ادامه داد: مهمترین مشکلی که در استان خوزستان وجود داشت بالا آمدن سطح آب بود به همین خاطر خارج کردن آب از شهرها و روستاهای سیل زده برای ما در اولویت قرار داشت که با همکاری سپاه پاسداران توانستیم خدمات گسترده ای را در این زمینه انجام دهیم.

فرامرزی در خصوص سایر اقدامات این گروه جهادی گفت: فعالیت های فرهنگی بخش دیگری از کارهایی بود که برای کودکان در استان خوزستان انجام دادیم. برگزاری بازی های گروهی، قصه گویی، شعر خوانی و... از مواردی بود که برای تلطیف شرایط نامساعد خوزستان انجام دادیم تا آرامش به کودکان بازگردد.

وی در پایان گفت: تلاش داریم تا در آینده ای نزدیک خدمات خود را به مناطقی از لرستان خصوصا پلدختر اختصاص دهیم. چرا که برداشتن کوچکترین بار از روی دوش مردم و به ویژه خانواده شهدا و ایثارگران از ارزش بسیار زیادی برخوردار است.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :