یکشنبه 11 خرداد 1399 |

اولویت نامگذاری معابر با شهدا است

08:51:0    1398/02/21

اولویت نامگذاری معابر با شهدا است

حیات: ابراهیم مولوی جانباز 70 درصد و عضو شورای شهر همدان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات اظهار کرد: نامگذاری معابر به نام شهدا در اولویت است.

 

ابراهیم مولوی جانباز 70 درصد و عضو شورای شهر همدان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات اظهار داشت: یک کمیته نامگذاری زیر مجموعه کمیسیون فرهنگی شورا وجود دارد و بنا بر پیشنهاد شهردار، برای معابر با توجه به سبقه فرهنگی معبر نام پیشنهاد می دهد. یکی از نمایندگان اصلی این کمیسیون، نماینده ای از بنیاد شهید و امور ایثارگران است زیرا  نامگذاری معابر به نام شهدا در اولویت است.

وی افزود: همچنین طبق مصوبه ای در این کمیسیون، با پیشنهاد بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه، در کوچه وخیابانی که خانواده شهیدی سکونت دارد، به خاطر پاسداشت یاد و نام شهید، کوچه یا خیابان به نام شهید بزرگوار نامگذاری می شود.

جانباز 70 درصد درباره حضور ایثارگران در شوراهای شهر و روستا گفت: حضور ایثارگران در شوراها  باعث افزایش بهبود عملکرد در راستای پاسداشت و توسعه انقلاب اسلامی و فرهنگ ایثار و شهادت می شود.

وی گفت: قطعا کسانی که در راه حفظ کشور از جان و سلامتی خود گذشته اند، به انقلاب و نظام خیانت نمی کنند و تمام تلاش خود را در جهت رسیدن به اهداف انجام می دهند. همچنین مردم نیز برای این ایثارگران ارزش بیشتری قائل هستند.

 

 

 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :