چهارشنبه 7 اسفند 1398 |

برای سیل زدگان پلدختر قالیشویی تمام مکانیزه راه اندازی کرده ایم

12:21:0    1398/01/26 فرزند شهید و رئیس مجمع عالی جهادگران کشور در گفت و گو با حیات:

برای سیل زدگان پلدختر قالیشویی تمام مکانیزه راه اندازی کرده ایم

حیات: رئیس مجمع عالی جهادگران کشور از راه اندازی قالیشویی تمام مکانیزه و ریگان در شهرستان پلدختر به منظور کمک به سیل زدگان خبر داد.

معصومه پاشایی در گفت و گو با پایگاه خبری حیات گفت: یکی از اقدامات جهادی ما در لرستان راه اندازی قالی شویی تمام مکانیزه برای سیل زدگان بود تا بتوانیم بخشی از خسارت های وارده به مردم سیل زده را جبران کنیم.

این فرزند شهید ادامه داد: با وجود آنکه بسیاری راه اندازی این قالی شویی را در بحران لرستان غیر ممکن قلمداد می کردند اما ما به همراه گروه جهادی ایلیا اقدام به جمع آوری کمک های نقدی کردیم و توانستیم ماشین آلات قالی شویی را خریداری کنیم و اقدام به شستن روزانه تا حدود 200 تخته فرش کنیم.

پاشایی در خصوص آخرین وضعیت شهرهای سیل زده و امدادرسانی جهادگران گفت: وضعیت در پلدختر همچنان بحرانی است و متاسفانه در برخی از موارد امداد رسانی با بی نظمی ادامه دارد. جهادگران در تمامی استان ها و شهرهای سیل زده حضور دارند اما از آنجایی که شهرهای خوزستان زیر آب قرار دارد به همین خاطر امداد رسانی های جهادگران در حد ایجاد سیل بند و یا ویزیت های پزشکی خلاصه شده است.

وی در پایان افزود: از آنجایی که آب در شهرهای سیل زده لرستان فروکش کرده جهادگران درحال بازسازی و تخلیه گل و لای از خانه های مردم هستند. در این بین هم خانه هایی وجود دارد که به دلیل خسارت های وارده امکان بازسازی آنها وجود ندارد و باید این خانه ها دوباره ساخته شوند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :