یکشنبه 22 تیر 1399 |

بازدید نمایندگان مقام معظم رهبری از مرکز توانبخشی امام خمینی (ره) و شهید بهشتی

15:24:0    1398/01/21

گزارش حیات از دیدار نمایندگان مقام معظم رهبری با جانبازان اسایشگاه ها

حیات: در سالروز ولادت با سعادت قمر بنی هاشم حضرت اباالفضل‌العباس علیه‌السلام و روز جانباز، صبح امروز(چهارشنبه ۲۱ فروردین) پنج هیئت از طرف حضرت آیت الله خامنه‌ای با حضور در آسایشگاه ها و منازل تعدادی از جانبازان از فداکاری، صبر و ایستادگی ایثارگران تجلیل کردند.

حجج اسلام آقایان ابوترابی‌فرد، حاج‌علی‌اکبری، سلیمانی، قمی و محمدیان به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب اسلامی، با حضور در آسایشگاهها و منازل جانبازان ضمن گفت و گو با آنان و کسب اطلاع از شرایط زندگی و درمان، از ایثارگری و مجاهدت های آنان قدردانی کردند.

در همین راستا حجت الاسلام ابوترابی فرد نماینده مقام معظم رهبری از مرکز توانبخشی جانبازان امام خمینی (ره) بازدید کرد.

به گزارش حیات محمد حسن ابوترابی فرد با شرکت در طرح «علمداران حماسه» ضمن بازدید از مرکز توانبخشی جانبازان حضرت امام خمینی (ره) سلام رهبر انقلاب را به جانبازان رساند.

در این دیدار صمیمانه جانبازان قطع نخاع علاوه بر بیان نیازهای خود به مشکلات درمانی شان اشاره کردند و خواستار پیگیری آن از سوی مسئولان شدند.

ابوترابی فرد هم به نمایندگی از بیت رهبری سلام مقام معظم رهبری ضمن تقدیر از ایثار و فداکاری جانبازان، قول پیگیری مشکلات و نیازهای جانبازان را داد و تاکید کرد که رهبر انقلاب همیشه پیگیر مشکلات تمامی جانبازان هستند

همچنین.

صبح امروز حجت الاسلام سلیمانی نماینده ولی فقیه از آسایشگاه جانبازان شهید بهشتی دیدار و با جانبازان گفت و گو کرد.

وی ضمن تبریک سالروز ولادت حضرت ابالفضل و روز جانباز، جانبازان را مظهر صبر و پایداری و ایثار خواند که با از خودگذشتگی، امنیت را برای کشور به ارمغان اوردند.

حجت الاسلام سلیمانی افزود رهبر معظم انقلاب حساسیت خاصی نسبت به جانبازان دارند و یا خود به دیدار ایشان می روند و یا کسانی را به نمایندگی از خود برای دیدار از جانبازان و اگاهی از مشکلاتشان می فرستند.

وی ضمن تشکر از مسئولان اسایشگاه گفت: خدمات و کمک به جانبازان کار مقدس و ارزشمندی است با این حال هیچگاه ازخودگذشتگی ها و فداکاری های ایشان جبران نخواهد شد و بیش از پیش باید در خدمت این عزیزان بود.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران