سه شنبه 28 خرداد 1398 |

نمایندگان بیت رهبری از جانبازان سراسر کشور عیادت کردند

1398/01/22 مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ در گفت و گو با حیات عنوان کرد:

مراقبت شبانه روزی از جانبازان در چهار آسایشگاه تهران

حیات: مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران تهران بزرگ با اشاره به وضعیت درمانی جانبازان حاضر در مراکز توانبخشی از پیگیری مشکلات این عزیزان توسط نمایندگان مقام معظم رهبری خبر داد.

نادر نصیری در حاشیه بازدید نماینده مقام معظم رهبری در مرکز توانبخشی جانبازان حضرت امام خمینی (ره) به خبرنگار پایگاه خبری حیات گفت: هر ساله در روز جانباز نمایندگان مقام معظم رهبری برای دیدار با جانبازان در قالب طرحی با عنوان «عملداران حماسه» در مراکز توانبخشی سراسر کشور حضور پیدا می کنند تا از نزدیک علاوه بر آشنایی با این عزیزان بتوانند دغدغه ها و مشکلات آنها را بررسی کنند.

وی ادامه داد: در تهران بزرگ هم در خدمت نمایندگان حضرت آقا هستیم که در عیادت و بازدید از آسایشگاه ها با شرایط این گروه جانبازان آشنا شوند. امروز هم آقای محمد حسن ابوترابی فرد به نمایندگی از بیت رهبری از مرکز توانبخشی حضرت امام خمینی (ره) بازدید و پای درد دل جانبازان قطع نخاعی نشستند.

نصیری با اشاره به آسایشگاه های تهران بزرگ گفت: در تهران چهار آسایشگاه حضرت امام خمینی (ره)، شهید بهشتی، ثارالله و بقیه الله تحت پوشش بنیاد شهید مستقر هستند که بالغ بر 100 نفر از جانبازان بالای 70 درصد را تحت حمایت های درمانی خود قرار داده اند.

وی ادامه داد: اکثر جانبازان برای طی کردن پروسه درمانی خود در این مراکز حضور دارند وتعدادی دیگر به شکل متغیر برخی از ایام را در خانه سپری می کنند و باقی ایام سال را در مراکز یاد شده حضور دارند.

نصیری در خصوص دغدغه های بیان شده از سوی ایثارگران گفت: تمام هدف ما علاوه بر تامین نیازمندی های این جانبازان عزیز پیگیری روند درمانی آنهاست. این که برخی از جانبازان نسبت به نبود برخی از امکانات گله مند هستند باز می گردد به وضعیت تحریمی کشور که متاسفانه از سال گذشته مشکلاتی را برای تمامی مردم به وجود آورده است.

وی در پایان با اعلام این که برخی از مشکلات به عدم تامین منابع مالی باز می گردد، گفت: مشکلات مالی و بودجه ای امروز به یکی از دغدغه های مهم تمامی سازمان ها و ارگان ها تبدیل شده است، اما با وجود این چه در بنیاد شهید تهران مرکز و چه در ستاد مرکز پیگیر تامین منابع مالی هستیم تا بتوانیم نیازهای جانبازان و ایثارگران را هر چه زودتر بر طرف کنیم.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :