سه شنبه 28 خرداد 1398 |

حضور خانواده های شاهد و ایثارگر در بازسازی مناطق سیل زده

1398/01/21 جانباز و سفیر بین المللی هلال احمر در گفت و گو با حیات مطرح کرد:

حضور خانواده های شاهد و ایثارگر در بازسازی مناطق سیل زده

حیات: مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر با ایجاد قرارگاه جهادی و کمک خانواده های شاهد و ایثارگر در امدادرسانی و بازسازی مناطق سیل زده پیشقدم شده است.

عباس(پهلوان) عباسی جانباز و سفیر بین المللی هلال احمر در گفت و گو با پایگاه خبری حیات اظهار کرد: بحران هایی مانند سیل یا زلزله، دارای دو مرحله هستند. مرحله اول همان وقوع بحران است که نیاز به امدادرسانی وجود دارد. مرحله دوم، بازسازی مناطق بعد از وقوع سیل است که بسیار پر هزینه است و زمان بیشتری به طول می انجامد.

وی گفت: مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر با ایجاد قرارگاه جهادی قصد دارد تا با کمک نخبگان و ایثارگران عضو این مرکز، با تخصصی شدن امور، به بازسازی مناطق سیل زده بپردازد.

عباسی افزود: در حال حاضر چندین موکب برای کمک به سیل زدگان ایجاد شده است اما به کمک این قرارگاه، بزرگ ترین موکب منطقه با ظرفیت 50 هزار نفر در حال احداث در خرمشهر است که غذای گرم برای سیل زدگان خواهد پخت.

سفیر بین المللی هلال احمر ادامه داد: ایثارگران و خانواده هایشان همیشه در کمک رسانی ها پیشقدم بوده اند و اکنون نیز در مناطق سیل زده مشغول خدمت هستند. از جوانان می خواهم پای کار بیایند و وحدت را در امدادرسانی حفظ کنند.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :