سه شنبه 28 خرداد 1398 |

اقدامات مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر در فروردین 98

1398/01/24 در گفت و گو با حیات عنوان شد:

اقدامات مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر در فروردین 98

حیات: مدیر کل مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر اقدامات این مرکز را در فروردین سال 98 تشریح کرد.

عادل مهری مدیر کل مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات از آخرین فعالیت های این مرکز خبر داد.

ایجاد کارگروه هنری به مناسبت روز جانباز

مهری گفت: با توجه به اینکه جانبازان هنرمند شاخصی در تشکل های این مرکز عضویت دارند، در روز جانباز، کارگروهی در محوطه ورودی ساختمان اصلی بنیاد شهید و امور ایثارگران ایجاد شد و پنج نفر از جانبازان هنرمند به خلق آثار هنری مانند نقاشی، خطاطی و ... پرداختند.

وی افزود: به این مناسبت، تشکل های جانبازی در سرتاسر کشور برنامه ها مختلفی را اجرا کردند.

برپایی نمایشگاه آثار فرهنگی جانبازان به نفع سیل زدگان

مهری گفت: با توجه به وجود روحیه ایثارگری در بین جانبازان و نخبگان عضو این مرکز، مقرر شد نمایشگاهی خیریه، با آثار فرهنگی و هنری جانبازان در اوایل این هفته برپا و عواید آن برای مردم مناطق سیل زده ارسال شود.

وی افزود: ایثارگران در تمامی صحنه ها به کمک مردم کشور آمده اند و همیشه نقش پررنگی در امدادرسانی ها داشته اند. در حال حاضر نیز بسیاری از ایثارگران در قالب های مختلف تشکل ها و انجمن ها در حال خدمت رسانی به سیل زدگان مناطق مختلف هستند.

قرارگاه جهادی نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر

مدیر کل مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر گفت: قرارگاه جهادی نخبگان و تشکل های شاهد و ایثارگر، برای حضور به موقع در بحران ها و مشارکت در امدادرسانی ایجاد شده که درحال حاضر اولویت ان، کمک به سیل زدگان است.

وی با تاکید بر این که هم خانواده های شاهد و ایثارگر و هم نخبگان این جامعه در مرکز عضویت دارند، افزود: در این قرارگاه از نخبگان و تشکل ها دعوت شد تا بتوانیم به همه امور به صورت تخصصی بپردازیم.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :