سه شنبه 28 خرداد 1398 |

کمیته بانوان جانباز به مشکلات جانبازان رسیدگی می کند

1398/01/21 بانوی جانباز و نماینده کمیته بانوان جانباز در گفت و گو با حیات:

کمیته بانوان جانباز به مشکلات جانبازان رسیدگی می کند

حیات: کمیته بانوان جانباز در انجمن جانبازان نخاعی به مشکلات بانوان جانباز رسیدگی می کند.

آمنه احمدی جانباز 70 درصد و نماینده کمیته بانوان جانباز در انجمن جانبازان نخاعی در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری حیات اظهار کرد: انجمن جانبازان نخاعی نزدیک به دوازده سال پیش برای پیگیری و رفع مشکلات جانبازان تاسیس شد و اعضای آن جانبازان مذکر بودند. با توجه به مشکلات بانوان جانباز با پیگیری هایمان سال گذشته کمیته بانوان جانباز در این انجمن ایجاد شد و من مسئولیت آن را بر عهده گرفتم.

وی گفت: این انجمن سعی در حل مشکلات بانوان جانباز نخاعی در زمینه های مختلفی همچون بهداشت و درمان، فرهنگی و ورزشی ... دارد. ما در حال پیگیری ایجاد یک آسایشگاه برای بانوان جانباز هستیم.

احمدی افزود: تعدادی از بانوان جانباز در سنوات گذشته به شهادت رسیده اند و در حال حاضر در سراسر کشور 24 بانوی جانباز 70 درصد داریم که عضو انجمن هستند.

وی درباره نحوه جانبازی خود افزود: اواخر جنگ بود که خوزستان برای چندمین بار بمباران شد. بسیاری ازمردم خانه هایشان را ترک کرده بودند اما ما در شهر مانده بودیم. من که 20 سال سن داشتم، در خانه تنها بودم. هواپیماهای عراقی آمدند و چندین نقطه از شهر را بمباران کردند. یکی از بمب ها به خانه ما اصابت کرد. دیوار روی سرم خراب شد و به جانبازی نائل آمدم.

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :