جمعه 16 خرداد 1399 |

سیل زدگان ایثارگر برای دریافت تسهیلات به بیمه کوثر معرفی شدند

11:23:0    1398/01/19 مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس در گفت و گو با حیات:

ایثارگران سیل زده برای دریافت تسهیلات به بیمه کوثر معرفی شدند

حیات: مدیر کل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان فارس از معرفی 31 ایثارگر که در جریان سیل اخیر خانه هایشان خسارت دیده است به بیمه کوثر خبر داد.

رجبعلی راهی در گفت و گو با پایگاه خبری حیات اذعان داشت: در پی سیل اخیر که در شهر شیراز رخ داد 31 نفر از ایثارگرانی که خانه هایشان آسیب دیده است برای دریافت خسارت خود به بیمه کوثر معرفی شدند.

راهی در خصوص پرداخت تسهیلات به سیل زدگان گفت: از آنجایی که ایثارگران تحت پوشش بیمه حوادث غیر مترقبه کوثر قرار دارند می توانند تا سقف 35 میلیون تومان از تسهیلات این بیمه، خسارت دریافت کنند.

وی با اشاره به بازدید معاون تعاون بنیاد از شیراز گفت: در بازدید تعاون بنیاد شهید از جامعه هدف در شیراز، مقرر شد به چهار نفر از ایثارگرانی که خسارت بیشتری متحمل شده اند مقرر شد علاوه بر پرداخت وام بلاعوض تا سقف 50 میلیون تومان تسهیلات داده شود.

راهی همچنین در خصوص آخرین وضیعت فرزند شهیدی که در حادثه سیلاب شیراز در کما به سر می برد تصریح کرد: خانم میزان چی که در اثر واژگونی خودرو خود در سیلاب از ناحیه سر دچار مصدومیت شده بود و اکنون در کما به سر می برد وضعیت پایداری پیدا کرده و سطح هوشیاری اش بهبود یافته است.

وی افزود: این فرزند شهید علاوه بر سر دچار له شدگی دست شده و فرزندش را هم از دست داده است. ما همچنان پیگیر وضعیت درمانی وی هستیم تا هر چه زودتر بتواند سلامتی خود را به دست آورد و مرهمی شود برای خانواده داغدارش.

 

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظرات کاربران
نظر شما
نام :
ایمیل :
نظرات کاربران :
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :