چهارشنبه 5 آبان 1400 |

حضور فعال گروه های جهادی شاهد و ایثارگر در مناطق سیل زده

09:44:0    1398/01/18 رئیس مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر به حیات خبر داد:

حضور فعال گروه های جهادی شاهد و ایثارگر در مناطق سیل زده

حیات: گروه های جهادی شاهد و ایثارگر از ابتدای حوادث ناشی از سیل های اخیر در مازندران، فارس، خوزستان و لرستان وارد عمل شدند و به کمک هموطنان اسیب دیده از سیل شتافتند.

دکتر عادل مهری رئیس مرکز دانش پژوهان و تشکل های شاهد و ایثارگر بنیاد شهید و امور ایثارگران در گفت و گو با پایگاه خبری حیات اظهار داشت:از گروه های جهادی شاهد و ایثارگر غیر از این هم نمی توان انتظار داشت چرا که در شرایط فوق بحرانی 8 سال جنگ تحمیلی ایشان و خانواده هایشان بودند که با حضور به موقع در میدان رزم به دفاع از کشور پرداختند و این مرز و بوم و مردم نجیب ان را در برابر حملات دشمنان حفظ کردند. ان ها که گوشت و خونشان با ایثار و ازخودگذشتگی عجین شده است بعد از حضور به موقع در مازندران اکنون در لرستان و خوزستان حاضر شده اند تا در کنار هموطنان سیل زده شان باشند و انان را در این شرایط سخت یاری کنند.

وی توضیح داد: تشکل های جانبازان شیمیایی ، فرزندان و همسران شهدا ، جانبازان و آزادگان استان فارس نیز اقدام به کمک به سیل زدگان شیراز کردند.

دکتر عادل مهری افزود: یکی از تشکل های شاهد و ایثارگر در شهر پل دختر لرستان مستقر شده است تا اقدام به تهیه و توزیع غذای گرم بین سیل زدگان کند.

به بیان دکتر مهری همچنین تشکل های شاهد و ایثارگر که در ایام اربعین با برپایی موکب هایی اقدام به انجام کارهای فرهنگی و کمک به زائران کربلا می کنند هم اکنون نیز قصد دارند برای کمک به اسیب دیدگان از سیل موکب هایی در خوزستان برپا کنند.

وی در پایان افزود : در آغاز سال ۹۸ تشکل های ایثارگر با هماهنگی ستاد بحران بنیاد شهید و امور ایثارگران اقلام مورد نیاز اعلام شده توسط مدیر کل بنیاد گلستان را تهیه و در هفته اول ارسال کردند .


سلام. باتشکر . اصلاحیه

فایل های ضمیمه :

فایل های ضمیمه :

چاپ
نظر شما
لطفاً کد امنیتی که در عکس نشان داده شده، را وارد کنید کد امنیتی :
نظرات کاربران